Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 04-08 февруари

475 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 04-08 февруари, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище:

04.02.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Божурище: Европа, КТП Булет, Максим Горки, УПИ XXX-70, Кв.8, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

04.02.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Гурмазово, Общ. Божурище

06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Храбърско, Общ. Божурище: махала Черен Пешо

07.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО” ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО” ЕАД/ - Божурище: Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Отец Паисий, Ягода

На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО” ЕАД/ - Божурище: Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ IX-Общ Кв.25, УПИ VII Кв.25, Христо Ботев

Община Годеч:

06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Бракьовци, Общ. Годеч: местност Полеглица

06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Гинци, Общ. Своге: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466,87,88, УПИ Ix-485 Кв.14

07.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ 08.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  - Шума, Общ. Годеч: извън регулация, п-л XIX-53, Кв.3, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78

08.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Софийско Шосе

Община Драгоман:

05.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман

05.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VIII-149, Кв.20

05.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Прекръсте, Общ. Драгоман

05.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Международно Шосе, Патриарх Евтимий

06.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Калотина, Общ. Драгоман: Втора, Първа

06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Калотина, Общ. Драгоман

07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Калотина, Общ. Драгоман: Втора, Калотина

07.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камъка

Община Костинброд:

04.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: VIII-476 Кв.27, местност Лешке, Парцел VIII, УПИ IX-275, Кв.35

04.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 05.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 06.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 07.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 08.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

04.02.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Костинброд: Обединена

04.02.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: път II - 81, УПИ ХIII, Кв. 11

04.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд

05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./06.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Голяновци, Общ. Костинброд: 401001, XVI-131, Кирил и Методи, М. Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, ПИ 001242, ПИ 403046, М.Червилак, УПИ 2-127,129,227 Кв.10, УПИ III-298, Кв.4

06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд

06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО” ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО” ЕАД/ - Костинброд: Индустриална Зона местност Полето

Община Своге:

04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./ 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково

04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./ 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Губислав, Общ. Своге

04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Дружево, Общ. Своге

04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Левище, Общ. Своге

04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46

04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Оплетня, Общ. Своге: Парцел V-94, Кв.3

04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Своге: Зли Дол, Околовръсна, Репище

06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272.159.9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59, 60, Кв.9

06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Добравица, Общ. Своге

06.02.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Брезе, Общ. Своге

06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Добърчин, Общ. Своге: М. Люшничец

06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Завидовци, Общ. Своге

06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Искрец, Общ. Своге: 048015, 055051м.Ливадите, I-133, Кв.21, VII-630,Кв.59, VIII-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, махала Баломир, махала Божица, махала Букет, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък, махала Коньовци, махала Кукла, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ I-436 Кв.28, УПИ III-481 Кв.29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, Христо Ботев, ХхIх-608,Кв.34, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ.Своге МТП Свиново, Слатина

07.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Мъжев Дел, УПИ-XV-46

07.02.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Искрец, Общ. Своге: 055051 м. Ливадите, Акация, Васил Левски, Ливаге, махала Кулинци, УПИ I-436 Кв.28, УПИ III-481 Кв.29

07.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Томпсън, Общ. Своге: УПИ VI-267, Кв.3, Франк Томпсън

Община Сливница:

06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: 27 Ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Имот №569, Люляк (Ст. Лазов)

06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник

EspressoNews