Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 18-22 февруари

293 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд и Своге ще има в периода 18-22 февруари, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище:

18.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Хераково, Общ. Божурище:  III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, VI-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин Дол, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв.1, УПИ III-393 Кв.48, УПИ IX-029062 Кв.1, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342,Кв.37

18.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Златуша, Общ. Божурище: №ІІІ А-56 Кв.5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв.25

18.02.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Божурище:  022145, VI -002024, Девети Септември, Кв. 9ти Септември, Лястовица, ПИ 65 Кв. 9ти Септември, Руен, УПИ V -002004 Кв. 4, УПИ V-02249 Кв.10, УПИ XII-38 Кв.3, УПИ XIII -002004 Кв.4, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Щъркел

18.02.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Гурмазово, Общ. Божурище

18.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./21.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Храбърско, Общ. Божурище: ПИ 77400. 91. 16, ПИ 77400. 91. 17, УПИ XXIII-337, Черковна

19.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Божурище:  Бор, Дунав, Здравец, Иглика, Кокиче, Струма, УПИ XIx Кв.14, Янтра

19.02.2019 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Божурище:  Георги С. Раковски, Дружба, Европа, Жилища, Заимов, Иван Вазов, УПИ I, Кв.23-А, УПИ II Кв.35, УПИ XI-719 Кв.58, Христо Ботев

На 20.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Хераково, Общ. Божурище:  V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв.70, М. Кантон

Община Годеч:

19.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Туден, Общ. Годеч

Община Драгоман:

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цръклевци, Общ. Драгоман

Община Костинброд:

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД;15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Голяновци, Общ. Костинброд: 401001, 408.91, VI-Общ, Кв.25, XVI-131, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, М. Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Ул. Централна, ПИ 001242, ПИ 350028,М. Керената, ПИ 403046,М. Червилак, Ул Лилия УПИ 322 Кв. 22, Ул Нарцис УПИ III-92. Кв.21, УПИ 2-127,129,227 Кв.10, УПИ IV-40 Кв.19, УПИ V-Общ. Кв.25, УПИ XIX-50 Кв. 6, УПИ XXIII-50, УПИ ІІІ-298, Кв.4, УПИ ХVІ-219, Кв.13, Централна Лъката

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Костинброд:  М. Змиярника, 020400, 101, 160140, 433,92, 507. 26, 507. 88, 556, I-487, Кв.13, IV -185 Кв.33, XIx-163,Кв.24, І Кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М. Брегандия Имот Пл. №42, М. Бригандия, М. Бригандия Им. Пл. №116, М. Бригандия Им. Пл. №75, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, местност Брегандия, местност Бригандия, местност Бригандия, Местн. Бригандия, местност Бригадия, местност Бяла Земя, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 до Кв.2, Пета, ПИ 541 До Кв.22, ПИ 543 До Кв.22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113, М. Стожера, УПИ-16, Кв.502, Брегандия, Четвърта

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Костинброд:  050260, 508,161, XXXVI-1362 Кв.180, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, местност Червиляка, Местн. Малка Падина, местност Балван Градина, местност Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, ПИ 050020 Цех За Щори, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ XIV-1070, Кв.188, УПИ XXI-1362 Кв. 180, УПИ XXII-1362, Кв.180180, УПИ XXXII-1364, Kв.180, УПИ ІІ-891, 892, Кв.204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Богьовци, Общ. Костинброд

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв.152, VIII-476 Кв.27, В. З. Градец, М. Пояке, местност Лешке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв.20, УПИ IX-275 Кв.35, УПИ VІ-225 Кв.30, УПИ XVII-180

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд:  15, IV-73 Кв.11, Кв.29, Кърна Орница, ПИ № 169

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дръмша, Общ. Костинброд: 106. 910, 87,331 М. над училището, 87. 196, Гаго ПИ 87,181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, махала Паралъжовци, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски Връх ПИ 82,9, УПИ-VIII-7

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд:  Ломско Шосе, УПИ 33, Кв. 510,М. П/Ст София Запад

18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Понор: УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

18.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./19.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./20.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./21.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Костинброд: Ломско Шосе

19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Понор, Общ. Костинброд

19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд:  16-1929 Кв.120, 38978. 624. 23, 4200,4267, до Кв. 20, 719030, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 Кв. 208, XI-5206,Кв. 51, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, Кв. 57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 3951 Кв. 255, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ IX-4329 Кв. 52, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв. 243, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XIII-249. 3532, УПИ XV-3798 Кв. 2, УПИ XXXIII-3532, УПИ XXXIV-6208 Кв. 260, УПИ ХIХ - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ-XXIII-7334, УПИ/Парцел4155,Кв. 50, УПИVIII-605 Кв. 205, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: XXV, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651,Кв. 41, УПИ LX, УПИ VII Кв. 34, УПИ VII-596 Кв. 50, УПИ XIII-207 Кв. 8, УПИ XLIX, УПИ IX-1009,Кв. 57, УПИ XXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

19.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Опицвет, Общ. Костинброд:  VII-92, Кв. 24

19.02.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:30 ч./ - Костинброд:  УПИ II 4162, Асен Златаров, Бачо Киро, Бреза, Валери Чкалов, Васил Левски, Възход, Георги С. Раковски, Детелина, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Зора, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Момина Сълза, Нарцис, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Славянска, Ул Илинден, УПИ 8 Кв. 232 ПИ 38978. 900. 7511, УПИ VI-1524, УПИ XXVII-4019, Кв. 60а, УПИ XxxII-3751, УПИ ХХХI-1524, Кв. 85, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чакалов

19.02.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ 22.02.2019 г. /08:00 - 12:30 ч./ - Костинброд:  УПИ II 4162, Бреза, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, УПИ XXXII-3751, Цар Калоян

19.02.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Костинброд:  IV-3944кв 63-А, XXII-4400 Кв. 63, Асен Златаров, Витошко Лале, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Кооперативен Пазар, Липа, Малина, местност Бачийте, Момина Сълза, Момчил Войвода, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Петър Берон, ПИ 38978. 900. 5361, Райна Княгиня, Роза, Розова Долина, Св. Георги Победоносец, Славянска, Спортист, Средна Гора, УПИ III Кв. 100, УПИ XII Кв. 103, УПИ XIx-4400 Кв. 63, УПИ XVI -4234 Кв. 63, УПИ XVIII-1600, Кв. 61, УПИ УПИ XV-4234 Кв. 63, УПИ Хх-4400, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 Кв. 42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв. 63

20.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ 21.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./22.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: Местн. Раниславци, УПИ III-10

20.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Бели Брези, Белица, Г. М. Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Копривщица, Малина, махала Лешков Връх, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Поп Харитон, УПИ XxV-3317,Кв. 76г, УПИ ХIII-3346, Кв.76а

21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Костинброд: Златен Век, Кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв. 243, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Костинброд: Орфей

22.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Голяновци, Общ. Костинброд

22.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костинброд:  УПИ II 4162, 18-2059, Кв. 150, IV-3944кв 63-А, XxII-4400 Кв. 63, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бреза, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Захари Зограф, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, ПИ 38978. 900. 5361, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ 8 Кв. 232 ПИ 38978. 900. 7511, УПИ VI-1524, УПИ VІ -3723 Кв. 173, УПИ XIx-4400 Кв. 63, УПИ XVI -4234 Кв. 63, УПИ XVIII-1600, Кв. 61, УПИ XXVII-4019, Кв. 60а, УПИ XXXII-3751, УПИ УПИ XV-4234 Кв. 63, УПИ ХХ-4400, УПИ ХХХI-1524, Кв. 85, УПИ-ХVII-1758, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 Кв. 42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв. 63, Янко Забунов, Янтра

Община Своге:

18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково

8.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Губислав, Общ. Своге

18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Дружево, Общ. Своге

18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге:  Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Левище, Общ. Своге

18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл. №165, Кв. 39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46

18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Оплетня, Общ. Своге: Парцел V-94, Кв. 3

EspressoNews