Планирани ремонти от ЧЕЗ в периода 05-08 март за област Враца

291 преглеждания

Вижте подробностите

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Бяла Слатина, Враца, Козлодуй и Мездра ще има в периода 05-08 март, информират от ЧЕЗ.

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене за област Враца – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Враца

Община Бяла Слатина: 

05.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ 06.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Климент Охридски, Кръстовище Х. Димитър и Хр. Ботев, Хаджи Димитър, Христо Ботев

05.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Гимназиална, Любен Каравелов, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Кръстов. Х. Димитър Зад Бл. Младост 3, Кръстовище Х. Димитър и Любомир, Кръстовище Хр. Ботев и Цар Асен, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

07.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Захари Стоянов, Климент Охридски, Крайбрежна, Скът, Стефан Караджа, Хан Крум, Цар Калоян

07.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Д-Р Петър Берон, Дунав, Княз Дондуков, Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух, Любомир, местност Край Града, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

08.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Търнак: Иван Нивянин, Крайна, Ленин, Сан Стефано, Септемврийци, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка

08.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Водотечна, Гимназиална, Климент Охридски, Любен Каравелов, Люляк, Хаджи Димитър
08.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Климент Охридски, Любомир, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви

Община Враца:

05.03.2019 г. /08:45 - 08:50 ч.; 08:50 - 10:00 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ - Згориград: местност Гарванец

05.03.2019 г. /08:45 - 08:50 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ - Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля

05.03.2019 г. /08:50 - 10:00 ч./ - Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро, Скакля

05.03.2019 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 10:00 ч.; 09:50 - 10:00 ч./ - Враца: Христо Ботев

05.03.2019 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 10:00 ч.; 09:50 - 10:00 ч./ - Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, местност Гарванец, местност Кошара, местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

05.03.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Враца: Ален Мак, Бистрец, Бистрица-Б, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Касината, Манастирска, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Суходолска

05.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Враца: Ботева Поляна, Вишня, Джуджан, Дъб, Извор, Камарата /Кв. Кулата/, Канарата, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Мир, Орешака, Полков /Кв. Кулата/, Пълковица, Първа Улица, Ритлите, Роза, Сениче

05.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Нефела: Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Речка, Студен Извор, Христо Ботев, Цар Калоян

06.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Челопек: V Кв. 41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Г. Генов, Георги Бенковски, Д. Благоев, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Плиска, Спортна, Христо Ботев

06.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Паволче: Батак, Безименна, Драва, Дружба, Здравец, Камарата, Княз Дондуков, Ком, Люлин, Мадара, Мусала, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

06.03.2019 г. /14:15 - 15:45 ч./ - Паволче: 120 М/У Кв. 29 и Кв. 41, Александър Стамболийски, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Казашка, Камарата, Мир, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Христо Ботев, Шар Планина

07.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Три Кладенци: 1, Александър Стамболийски, Ален Мак, Васил Левски, Гаврил Генов, Драва, Кирил и Методий, Комсомолска, Момина Сълза, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Хан Аспарух, Шипка, Юрий Гагарин

07.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

7.03.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Три Кладенци: Вестителя, Георги Димитров, Кирил и Методий, Крайбрежна, Шипка, Юрий Гагарин

07.03.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Три Кладенци: Александър Стамболийски, Вестителя, Георги Димитров, Детелина, Димитър Благоев, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Краище, Младост, Одрин, Опълченска, Радослав Цветков, Стоян Радулов, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Шипка, Юрий Гагарин

07.03.2019 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Вестителя, Георги Димитров, Детелина, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Радослав Цветков, Русалка, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Христо Ботев

Община Козлодуй:

05.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Козлодуй: 52-ри Полк, 9-ти Май, Безименна, Беласица, Вардар, Враца, Георги Димитров, Добруджа, Дунав, Зорница, Иглика, Калина, Кв 259, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Къстовище Ул. Дунав и Г. Димитров, Обходен Път, Орлин Василев, Освободител, Победа, Преслав, Ралица, Свилен Русев, Стара Планина, Стопански Сгради В I-ви Ст. Дв., Страцин, Тимок, Тимок-2, Тунджа, ХV Кв 259, Цанко Церковски, Цар Симеон Велики, Янко Сакъзов, Янтра

05.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ 07.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ 08.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бутан: Бачо Киро, Георги Димитров, Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин, Ленин, Огоста, Пирин, Проф. Методи Балевски, Рила, Стоянка Копчева, Христо Ботев, Юрий Гагарин

05.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ 06.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ 07.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ 08.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бутан: Безименна, Васил Априлов, Вела Пеева, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Даниел Баи, Драгоман, Иван Кордов, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Места, Мир, Околоселска, Петър Костов, Преслав, Рила, Черна

05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Козлодуй: 36-ти Полк, Бургас, Варна, Георги Димитров, Добруджа, Екзарх Йосиф, Орлин Василев, Пловдив, Преслав, Раб. Сел. Зав. Строежи-1700, Тракия, Търново

05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Хайредин: Савчо Дишов


Община Мездра: 


05.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездра: Христо Ботев

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ На 08.03.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ - Роман: 068031, М. Долно Присое, Жил. Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Мездра: Жп Район

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ - Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

05.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ 06.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ 08.03.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ - Хубавене

06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Боженица: Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елов Дол

06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Липница, Общ. Ботевград

06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, махала Брусника, махала Кацарска, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Типченица: 7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала Креща, махала Реката, махала Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д. Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Горна Бешовица: Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Димитров, Иван Павлов Девети, Илия Темелски, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Странджа, Тотка Илиева, Христо Ботев

06.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Горна Бешовица: 9-ти Септември, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Фунев, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Станке Димитров, Тракия, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка

06.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Мездра: Косматица, Люлин, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

07.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Мездра: Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Любен Каравелов, Оборище, Св. Св. Кирил и Методий

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кунино: УПИ III-469, Кв 17

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мизия: Александър Якимов

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил. К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Габаре: Петко Лалов

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Бешовица: 9-ти Септември, Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Павлов Девети, Иван Фунев, Илия Темелски, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Станке Димитров, Странджа, Тотка Илиева, Тракия, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долна Бешовица: Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Барища, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Джуровица, Димитър Благоев, Димитър Петров Николов, Димо Хитов, Дружба, Държанов Дол, Еделвайс, Каменополска, Кирил и Методий, Кирко Николов, Ком, Кръста, Кръстьо Пишурка, Кръстю Василев Даков, Манастирска, местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Подсеч, Спортна, Старата Чешма, Теменуга, Тодор Найденов Пеновски, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев, Ценко Петков, Шабанец

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/- Долна Кремена: 1-ви Май, 9-ти Септември, Ix-839 Кв 91, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, УПИ Ix-501, Кв. 59, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Драшан: 1-176, Кв. 25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Иван Нивянин, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сава Вътов, Сергей Румянцев, Странджата, Тотка Илиева, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кален: 9-ти Септември, Баба Тонка, Ботева Поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, местност Цанконска Пещера, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Камено Поле: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Донов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Илия Тошков, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Малчика, местност Ръчене, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Шишман, Шипка, Яне Сандански

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездра: Жп Район, Марин Дринов, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Цаконица: 9-ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Драва, Дружба, Дунав, Здравец, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, местност Каровец, Мусала, Оборище, Околчица, Остри Връх, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

07.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Роман: Димитър

EspressoNews