Остават само два дни до края на играта „Търсене на съкровища“ в Костинброд

10 преглеждания

Броени дни остават до финала на играта „Търсене на съкровища“ /Treasure Hunt/ в Костинброд. До 31 май всички деца и младежи все още имат възможност да се включат в приключението, което и тази година предизвика голям интерес и привлече десетки участници из различни точки на града.

След успешните предишни издания инициативата отново събира любителите на загадките, приключенията и откривателските мисии. Организатори на играта са Община Костинброд и Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните.

Участниците трябва да открият пет различни локации в града, като изпълняват поставените в мобилното приложение задачи и мисии. На всяка от точките са скрити специални 3D символи, които трябва да бъдат намерени, сканирани чрез камерата на мобилното устройство и заснети.

Всички пет локации остават активни до края на играта, като редът на посещението им няма значение. След събирането на всички елементи участниците трябва да публикуват своите снимки в коментар под официалната публикация за играта във Facebook страницата на Община Костинброд.

За участие е необходимо единствено да бъде изтеглено приложението за iOS или Android, без нужда от регистрация. То предоставя указания и насочва участниците към различните локации, където ги очакват следващите предизвикателства.

Победителят в тазгодишното издание ще бъде изтеглен и обявен на 1 юни – Международния ден на детето. Освен незабравими емоции и приключения, играта предлага и атрактивна награда – PlayStation 5.

Източник и снимка: Община Костинброд, Фейсбук

EspressoNews

Последвайте EspressoNews във Фейсбук