Футболни отбори от община Костинброд премериха сили във Fair Play турнир

1907 преглеждания

ФК „Спортист” село Драговищица спечели „Купата на Кмета” на общинския футболен турнир за Fair Pay в Костинброд. Спортната надпревара се проведе на 17 юни на стадион „Бенковски” кв. Маслово. В състезанието се включиха отборите на ОФК „Костинброд 2012”, ФК „Торнадо” село Безден, ФК „Петърч” село Петърч, ФК „Спортист” село Драговищица. Специално участие в турнира взеха ветераните от ОФК „Костинброд” и ФК „Петърч”.

За най-добри Fair Play играчи в турнира съдиите избраха Петър Георгиев от ФК ”Спортист”, Борислав Борисов от ФК "Петърч” и Георги Христов от ФК „Торнадо”.

Купа за Fair Play-отбор спечелиха момчетата от ОФК ”Костинброд-2012”, а купата на ветераните отиде в ОФК ”Костинброд”.

Наградите на победителите в турнира бяха връчени от кмета на община Костинброд г-н Трайко Младенов, д-р Атанас Тенев - председател на ОбС-Костинброд и г-н Николай Борисов - общински съветник и председател в комисията на спорта /ЗСПМ/ в община Костинброд.