Предстоят планирани прекъсвания на електрозахранването в Божурище, Костинброд, Своге, Сливница, Драгоман и Годеч

964 преглеждания

В периода 18-23 септември

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Костинброд, Своге, Сливница, Драгоман и Годеч ще има в периода 18-23 септември, информират от ЧЕЗ.

Ето и графикът на прекъсванията:

Община Божурище

На 18.09.2017 г. /08:45 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –Божурище: Акация, Европа, ЗемлищеС. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара; Пролеша:70, I-040225, IV-Училище, Ix-108, Кв.16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, Пи 043001, Ул.Кокиче, УПИ V-29 Кв.11, УПИ Vі-040021 Кв.65 Общ. Божурище, УПИ VІ-045140, УПИ Vіі-108, Кв.16, УПИ ||-259,Кв.75, УПИ Іv-296, УПИ Хvіі – 014034 Кв.8 М.Лазар, УПИХІ-102 Кв.15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар КалоянУПИ IV-040022Кв.71; Хераково: II-024019, III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, V-130086, М.Савина Водиеница 75, Vi-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, XII-396 и XII-397, Кв.39, III -694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, М. Скала, УПИ III-176111, Кв.2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв.4, УПИ I-694, Кв.48, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, УПИ XII-029062, УПИ XXi-342,Кв.37, УПИ Хv-545, Кв.70, М.Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче; Храбърско:I-075017 Кв.54, II-044016, IV-278 Кв.42, Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна

На 18.09.2017 г. /15:00 – 16:15 ч./ –Пролеша:70, IV-Училище, Васил Левски, Христо Ботев

На 18.09.2017 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –Гълъбовци:1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418,Кв.51, Деянова Воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ І–410 Кв. 50, ХvII-244

На 18.09.2017 г. /08:45 – 16:15 ч./ –Храбърско:I-075017 Кв.54, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна

На 21.09.2017 г. /12:00 – 16:30 ч./ –Храбърско: IV-278 Кв.42, Нарцис

На 21.09.2017 г. /09:00 – 14:15 ч./ –Храбърско:УПИ -2-Кв.20

Община Костинброд

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв.30

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Цръклевци

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, УПИ XIV-169 Кв.32

На 19.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, Кв.9

Община Своге

На 18.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Добърчин

На 19.09.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Бакьово; Батулия: Махала Кукура, Местност Манастиро и Градо; Буковец, Общ. Своге; Владо Тричков: Махала Клисура, Махала Ромча; Огоя: II-24, 075039, Махала Войкин Дол-Реката; Ябланица, Общ. Своге: Мах.Две Реки, Общ.Своге МТП Тихов Дол

На 19.09.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Луково: Купeн, Общ.Своге МТП Орничето, Общ.Своге ТП Сърце; Нови Искър: В.З. Кореа, Вз.Радеви Круши, Гниляне, Местност Радеви Круши, Минзухар, Пл.№165 и 166 В.З.Кореа; Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М.Чуклата, Мах.Старо Село, Мах.Бивола, Мах.Брестово, Мах.Кори, Мах.Реката, Мах.Слатина, Мах.Старо Село, Махала Старо Село М.Света Троица, Пейо К.Яворов, Стара Планина, Старо Село, Търговска, УПИ VІІ - 345 Кв.25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски; София: 1-ва

На 19.09.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, Мах.Бивола, Мах.Брестово, Мах.Кори, Мах.Реката, Мах.Слатина, Пейо К.Яворов, Търговска, УПИ VІІ - 345 Кв.25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 19.09.2017 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова Гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, Ппc So 1420 - Svoge 2, Просвета, Република, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев

На 20.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 12:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ.Своге МТП Размерица, Общ.Своге Уо; Реброво: Мах.Брестово; Редина: .Мах. Рединска Китка, и 73040,М.Шурдилица, М. Текьова Нива; Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Своге: Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв.154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 20.09.2017 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Своге: Акация, Воденицата, Дреновско Храсте, Орлин, Цар Симеон

На 21.09.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково; Губислав; Дружево; Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж ТП Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина; Левище; Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46; Оплетня: Парцел V-94, Кв.3; София: Костенски Водопад/Васил Дим

На 21.09.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Иван Вазов

На 21.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница; Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, Кв.19

На 21.09.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Лакатник, Общ. Своге

Община Годеч

На 19.09.2017 /11:00 - 13:15/ - Годеч VII-1405, кв.130 Mах. Джуричова 75 Вила, Къща, Вила №15, Вила; Местн. Цоланова М. Свинарника Найденова махала Найденова; Найденова махала ПИ 004087 Найденова Махала; Русе 35; Софийско Шосе 50; Хан Аспарух 1а; Цикура Цоланова 13, 9

Община Драгоман

На 20.09.2017 /12:00 - 16:30/ -  Габер, общ. Драгоман VII-99

На 20.09.2017 /09:00 - 14:30/  Драгоман Александър Стамболийски Драгония 24; ивайло 3, 7, 5; Кирил Богданов Петър Берон 12, 26, 5, 17, 15, 18, 8, 28, 20, 2, 14, 19, 1, 13, 16, 30, 24, 11, 7, 9; ПИ 162112 Три Уши 15, 13, 17, 11, 9, 28; Хаджи Димитър 6, 9, 3, 10, 8, 7, 5, 1, 2, 4; Христо Ботев 30

Община Сливница

На 18.09.2017 /07:00 - 19:00/ Сливница, общ. Сливница Васил Петлешков 7, 2, 1, 9а, 3, 9, 5, 4; Георги Бенковски 3, 1, 5, 2; Иван Вазов 22, 2, 42, 9, 36, 17, 7, 29, 44, 30, 8, 35, 38, 15, 46, 23, 12, 10, 20, 9а, 18, 27, 40, 37, 1, 19, 4, 16, 34, 11, 25, 32, 3, 28, 13, 14, 20а, 6, 5, 33, 24, 48; Капитан Атанас Узунов 6, 1, 1а, 2, 4; Максим Горки 6, 7, 6; Нешо Бончев 3, 6, 1, 5, 2, 4, 8, 7; Паисий Хилендарски 21, 17, 27, 26, № 23, 23, 28, 8, 10, 22, 25, 19, 16, 7, 14, 24, 15, 6, 12, 4а, 18; Панайот Волов 7, 3, 5, 13, 2, 15, 9, 11, 1; Пейо Яворов 2, 3, 10, 12, 11, 14, 6, 15, 4, 9, 8, 19, 5, 1, 18, 7; Сливница УПИ XI-997, кв.65; Стефан Караджа 1, 3; цар Симеон Велики 19, 31, 21, 39, 41, 29, 5, 13, 11 Къща, 37, 45, 35, 25, 3, 27, 33, 9, 11, 43, 17, 15; Юрий Гагарин 6, 8, 14, 12, 10, 16, 2, 4

EspressoNews