Момичетата и момчетата от СУ „Д-р Петър Берон“ са победители в поредния кръг от училищната надпревара по баскетбол в община Костинброд

1401 преглеждания

Всички училища на територията на община Костинброд всеха участие в състезанията по баскетбол за момчета и момичета, които са част от училищните спортни игри през настоящата година в община Костинброд. Поредният кръг от баскетболния турнир се проведе на 17.11.2016г. от 14:00 часа в спортна зала „Белица“, информират от сайта на община Костинброд. В оспорваното състезание първенци при момичетата и момчетата станаха СУ „Д-р Петър Берон“- град Костинброд, втори останаха момичетата и момчетата от I-во ОУ „Васил Левски“- I-ви район, а на трето място се класитаха възпитаниците на  ОУ ”Отец Паисий“- село Петърч. Купа за участие взеха възпитаниците на II-ро ОУ „Васил Левски“- кв. Шияковци. Съдята на турнира, г-н Боби Бачев раздаде от името на община Костинброд купи и медали на децата, взели участие в спортното събитие.