Александра Александрова от Божурище с отлично представяне на международния турнир по художествена гимнастика „Купа Феникс“

1897 преглеждания

Талантливата грация от Божурище - Александра Александрова спечели I място на бухалки и VI място в многобоя (жени А) на международния турнир по художествена гимнастика „Купа Феникс“.

Спортната надправара се проведе на 19 и 20 март в спортен комплекс „Свети Георги“ в София и в нея се включиха над 400 участници от различни възрасти.

Александра Александрова е възпитаник на КХГ „Левски-Триадица“ и тренира от осемгодишна. През септември 2021 г. Александра и съотборничките си от ансамбъла на „Левски-Триадица“, станаха шампиони на Държавното първенство за ансамбли, в категория ЕЛИТ.

Александра Александрова от Божурище: „Научена съм на дисциплина и уважение към другите“
Александра Александрова от Божурище стана шампион по художествена гимнастика заедно със съотборничките си

Снимки: личен архив