Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 02-06 декември

154 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 02-06 декември, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище  

На 02.12.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: V-9605, кв.84, Атон 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16, Далия 3, 5, 6, 19 къща 19, 13, 2, 4, 1, Еделвайс 33, 29, 35а, 27а, 37а, 42, 27, 29а, 44, 31, 25а, 35, 37, Искър 30, Рила 8, 8а, 16, 14а, 10а, 4а, 12, 10, 14, 12а, 6, 25, Стара Планина 5, 3, 7, 1, УПИ УПИ XXXI-1004 кв.4, 85, 53, 4
На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 06.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско, Общ. Божурище: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ-2-Кв.20,Вила

На 03.12.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Пролеша, Общ. Божурище: 70 Лятна Кухня, IV-Училище, VI-70, кв.7, Васил Левски 74, Христо Ботев 90, къща, 51

Община Годеч

На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 06.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Туден, Общ. Годеч: 015065, IV-86 кв.3, Труден, УПИ I кв.6, Вила

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, кв.134 I-995, кв.72, VI-1405, кв.130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 1, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С.Раковски 9, 7, до 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ ІX-71, кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елин Пелин 12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 кв.Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVІ-1375 кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул.3-та №35а, ул. Петрушин Христов, УПИ 006939, УПИ VІІ-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, кв.138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура Вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ VІІ-1523, 1663, кв.114, УПИ 12-1314, УПИ VІ-1523, кв.114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, махала Трап

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Лопушня, Общ. Годеч: 008010, УПИ IV-142, кв.16, УПИ XIII-5, кв.5, къща, Вила

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Шума, Общ. Годеч: извън регулация, П-Л XIx-53, кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, кв.11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78, Вила, къща, Вила, УПИ VVII-71в.1

На 02.12.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Годеч

Община Драгоман

На 02.12.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 кв.10, УПИ VІІІ-149, кв.20, Вила, Вила, къща

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Големо Малово, Общ. Драгоман: УПИ І-340, кв.32а, УПИ ХI-92, кв.15, къща, УПИ VІІІ-233, кв.16, Вила

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Мало Малово, Общ. Драгоман: УПИ IV-15, Вила

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман

На 02.12.2019 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман: къща, Вила

На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман: Вила

На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Международно Шосе Билборд, Патриарх Евтимий 9

Община Костинброд

На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Богьовци, Общ. Костинброд

На 02.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 03.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 04.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 05.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 06.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: Васил Левски 5, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Кап.Петко Войвода 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, Площада, Първи Май 4, 2, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Тантил Стойчев 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, УПИ I- 574 кв.39, УПИ IX-651, кв.41, УПИ VII кв.34, Хан Аспарух 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, Христо Ботев 34, 37, 23, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шопска Комуна 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 85

На 02.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Чибаовци, Общ. Костинброд: Кв5 12, П-Л ІІ-224, кв.27, Вила

На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 кв.8, УПИ ХIII, кв. 11, Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, кв.23, Вила

На 03.12.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: 4200, 4267, до кв.20, XI-5206, кв.51, Антим I 11, 9, 6, 10, 8, 5, Братя Миладинови, Величко Величков 2, 18, 15, 10, 17, Генерал Столетов 3, 8, 1, 5, Ивайло 2, 7, 8, 12, 6, Константин Величков 11, 2, 12, 7, 15, 4, 9, 14, 8, 6, 17, 5, 13, 16, Македония 4, 10, 2, 6, 14, 12, 5, 8, 16, 1, Марица 1, 3, 2, Маслово, Места 4, 6, Обединена 160, 121, 150, 146, 113, 156, 148, 142г, 111, 127, 158, 162, 117, 125, 123, 109, 166-Е, 115, 164, 129, 220, 142, № 220, 154, 140, 168, Петко Енев 3, 2, 8, 7, 1, 6, 10, 9, 4, Радецки 5, 1, 3, 7, 2, Ручей 23, 15, Тополница 2, УПИ Ix-4329 кв.52, УПИ XIII-249.3532, УПИ XXxIII-3532, УПИ XXxIV-6208 кв.260, Черноризец Храбър 3, 6, 16, 1, 4, 12, 14, 5, 18, 7, 10, Шияковци Цех За Паметници, Юрий Гагарин 49, 6, 21, 30, 37, 22, 53, 47, 11, 26, 40, 15, № 7, 33, 23, 1, 13, 3, 14, 35, 9, 17, 38, 24, 29 Жилищна Сграда, 6-2, 25, 57, 19, 36, 34, 41, 44, 20, 42, 32, 4, 46, 5, 2, 51
На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Понор, Общ. Костинброд: УПИ VI-26 кв.1, Понор, Стопански Двор

На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе 100, УПИ 33, кв.510, М.П/Ст София Запад, 0 УПИ ПИ 637003

На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе 100, УПИ 33, кв.510, М.П/Ст София Запад

На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 000448 кв.63а, 11, Кв 152, VIII-476 кв.27, В.З. Градец кв.48, М.Пояке, местност Лешке, местност Пояке Имот 150.8, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, кв. 20, УПИ Ix-275 кв.35, УПИ Vі-225 кв.30, УПИ XII-15 Кв 45, УПИ XVII-180, УПИ XXx-16 кв.44, М.Страната, Вила, Вила, УПИ Ііі-321, кв.20, Вила, УПИ 431, кв.26

На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 кв.11, Кв 29, Кърна Орница, ПИ № 169, УПИ VI-42, кв.9, Вила, Вила, Вагон
На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Дръмша: 106.910 М.Паралъжовци, 87, 331 М.Над Училището, 87.196, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, махала Паралъжовци , местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, ПИ 89.11, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7, Връх Манчо, Вила, къща, УПИ 106.619, Вила, къща

На 04.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: XXxVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски 33, 32, 27, 42, 49а, 1, 40, 37, 49, 51, 47, 26, 9, 38, 5, 20, 10, 8, 3, 2, 13, 30, 4, 46, 43, 52, 39, 50, 12, 36, 21, 7, 23, 45, 11, 6, 28, 48, 19, 44, 31, 34, 22, 35, 20а, 29, 25, 24, Лилия 53, 16, 51, 25, 41, 23, 31, 20, 14, 33, 43, 45, 29, 18, 37, 35, 39, 27, Ломско Шосе 88, Люляк 16, 24, 25, 28, 18, 19, 26, 23, 20, 29, 21, Младост 4, 6, 2, 3, 1, Синчец 5, 11, 1, 7, 13, 4, 12, 8, 3, 9, 6, Теменуга 1, 3, 11, 4а, 2, 7, Топола 4, 2, УПИ XXI-1362 кв.180, УПИ XXII-1362, кв.180180, УПИ XXxII-1364, Kw.180, Ххх-1364, кв.180, Царевец 12, 16, 5, 8а, 7, 9, 6, 4, 2, 11, 14, 7 Гараж, УПИ 503050, 10, 8, 3а, 3, 1

На 05.12.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: 38978.624.23, Братя Миладинови 16, 28, 5, 2, 22, 26, 30, 3, ПИ 3877, кв.50, 32, 1, 12, 24, Генерал Влад.Заимов 16, 17, 11, 12, 19, 3, 1, 9, № 12, 18, 15, 13, 21, 2, 4, 8, 10, 23, 14, 5, 6, Добри Чинтулов 6, 5, 13, 11, 12, 15, 3, 2, 10, 8, 9, 4, Дравски Бой 16, 3, 1, 23, 25, 6, 21а, 15, 27, 12, 4, 17, 13, 8, 19, 5, 2, 14, 9, 10, 7, Иван Асен II 5, 14, 4, 8, 15, 1, 6, 2, 12, 11, 9, 3, 16, 18, 13, 10, 7, Индже Войвода 2, Обединена 141, 135, 184, 139, 172, 127, 170, 170а, 176, 178, 188, 182, 174, 131, 125, 180, 133, 137, Опълченска 3, 1, Сергей Румянцев 13, Слана Бара 3, 1, 5, 4, Средорек ПИ 622032 М.Средорек, Стефан Стамболов 6, 6а, Страцински Бой 3, УПИ/Парцел4155, кв.50, Хан Аспарух 12, 2, 4, 8, 1, 10, 6, 5, 7, Хан Крум 9, 1а, 3, 7, 2, 11, Шияковци 7, 3, 5, 1, Фургон, 9, Юрий Гагарин Обединена, 25

На 05.12.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 719030, VII-420, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 22, 17, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 2, 31, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 19, 30, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Клокотница 7, 2, Македония 4, 2, Марица 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Парижка Комуна 2, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Славянска 23, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, УПИ XV-3798 кв.2, Юрий Гагарин Строеж На Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2

Община Своге

На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково

На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Бракьовци, Общ. Годеч: местност Полеглица

На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272.159.9901, Келемеровци, Улично Осветление, УПИ І-55, кв.9, ХI-59, 60, кв.9
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ IX-485 кв.14, УПИ ІІІ-209 кв.20, къща, къща, Вила

На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Губислав, Общ. Своге

На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Добравица, Общ. Своге

На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:15 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Добърчин, Общ. Своге: М. Люшничец, Улично Осветление, Вила

На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Дружево, Общ. Своге: Вила, Вила

На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Завидовци, Общ. Своге: Вила, Цъфти Трън

На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Искрец, Общ. Своге: 048015, 055051м.Ливадите, I-133, кв.21, VII-630, кв.59, VIII-612 кв.49, Vііі-369, кв.16, Акация 1, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, кв.25, 13, 15, УПИ Х-418, кв.210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 26, 18, 16, 14, 39, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 къща, 19, Извирало, Искра 11 къща, 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, кв.Коньовци, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, махала Баломир Вила, махала Божица, махала Букет 231, Вила, махала Букет и Коньовци, 228, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък 245, махала Коньовци Вила, махала Кукла Вила, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел 10, Меча Поляна 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, ПИ 32843.50.9, Прекрутовци, Самоковска 19, Санаториума, Стара Планина 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 къща, 16, УПИ I-436 кв.28, УПИ III-481 кв.29, УПИ III-481 кв.29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ V-421, кв.26, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща, 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХхIх-608, кв.34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, Вила, 125, .0, 1

На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 22, 46, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща, Вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, Вила

На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Левище, Общ. Своге

На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща, махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, кв.39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ-XV-46, махала Лак, Вила, Вила, махала Старо Село, къща, Вила, 2

На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Оплетня, Общ. Своге: Парцел V-94, кв.3, Вила

На 03.12.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Своге: Александър Вутимски 5 1, 1, 7 2, 1, 4, 6, 7, Александър Стамболийски 6, Ангел Кънчев, Васил Левски 21, 9, Георги С. Раковски 12, 9, 10, 11, 7, 1, 6, 8, 13, 6 Офис, 3, Здравец 14, 7, 1 8, 3, 14, 5, 6, 2, Каменарска 3, 9, 4 къща, 16, 4, Любен Каравелов 4, 10, 20, 12, 9, 19, 5, 23, Околовръсна 29а, 37, Пирин 3, Христо Смирненски 2, 11, 25, 12, 27, 10, 17, 6, 29, 3, 14, 21, 1, 23, 9, 4, 13, 19, 15, 8, Цар Симеон 9, 11а, 21, 33, 8, 4, 11, 15, 6, 17б, 13, 17, 7, 2, 2, 1

На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Осп Свиново

Община Сливница

На 02.12.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ротминстър А.Бендерев 1

На 04.12.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Бърложница, Общ. Сливница: УПИ ІX-Общ, кв.2

На 04.12.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Братушково, Общ. Сливница: V-263, VII-299 кв.19, УПИ XVI-300, Вила, къща

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.

EspressoNews