Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 03-07 август

149 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 03-07 август, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище

На 03.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 06.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 07.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Росоман, Общ. Божурище: 63121.133.9, I-30, Кв.6, Гранит, М.Падината, УПИ IV-58, Кв.9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв.22, Черква, П-Л ІІІ-99, Кв.15, Вила

На 03.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 06.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 07.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Храбърско, Общ. Божурище: I-075017 Кв.54, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-IV-76.11 Кв.57 УПИ-V-18, Кв.3, Къща

Община Годеч

На 03.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 06.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 07.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: М. Молак, Махала Молак, Молак УПИ ІІ-215, Кв.18, Вила, Къща, Упи I64 Кв.7, VIII-142, Колиба

Община Костинброд

На 03.08.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.08.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 05.08.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 06.08.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 07.08.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М.Пояке, Местност Пояке Имот 150.8, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ ІІІ-321, Кв.20, Вила, УПИ 431, Кв.26

На 04.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 4200, 4267, До Кв.20, XI-5206, Кв.51, Александър Стамболийски 53, 60, 55, 54, 52, 56, Ален Мак 5, 2, 4, 2а, 6, 3, 1, 6а, Антим I 11, 9, 6, 10, 8, 5, Братя Миладинови, Бузлуджа 3, 6, 10, 8, 2, 12, Величко Величков 2, 18, 15, 10, 17, Вишня 10, 4, 6, 1, 2, 5, 4а, 2а, 12, Генерал Столетов 3, 8, 1, 5, Георги Бенковски 2, 3, 5, Ивайло 2, 7, 8, 12, 6, Йордан Йовков 77, 84, 75, 88, 73, 63, 86, 67, 61а, 65, 78, 88б, 81, 88а, 71а, 71, 79, 80, 77а, 83, Китка 3, 7, 5, 8, 2, 1, 9, 6, Константин Величков 11, 2, 12, 7, 15, 4, 9, 14, 8, 6, 17, 5, 13, 16, Лилия 21, 23, 12, Ломско Шосе 62, 56а, 58, Люляк 11, 14, 5, 4, 7, 9, 6, 10, 8, 12, 13, 17, Македония 4, 10, 2, 6, 14, 12, 5, 8, 16, 1, Марица 1, 3, 2, Маслово, Места 4, 6, Мизия 25, 3, 22, 5а, 13, 17, 19, 18, 10, 1, 11, 22а, 21, 2, 20, 7, 29, 29а, 5, 16, 31, 12, 14, 15, 6, 23, Обединена 160, 121, 150, 146, 113, 156, 148, 142г, 111, 127, 158, 162, 117, 125, 123, 109, 166-Е, 115, 164, 129, 220, 142, № 220, 154, 140, 168, Петко Енев 3, 2, 8, 7, 1, 6, 10, 9, 4, Плиска 1, Радецки 5, 1, 3, 7, 2, Родина 2, 7, 4, 5, 1, 3, Русе 2, 8, 11, 22, 26, 7а, 9, 7, 18, 12, 20, 24, 17, 14, 1, 6, 1а, 10, 10а, 9а, 3, 5, Ручей 23, 15, Славянска 169, 175, 167, София 4, Странджа 1, Тополница 2, УПИ IX-4329 Кв.52, УПИ XIII-249.3532, УПИ XXXIII-3532, УПИ XXXIV-6208 Кв.260, Черноризец Храбър 3, 6, 16, 1, 4, 12, 14, 5, 18, 7, 10, Шейново 5, 2, 8, 15, 17, 6, 9а, 10, 11, 1, 19, 6а, 18, 8а, 16, 20, 12, 14, 3, 7, 10а, Шипка 15, 5, 4а, 6, 11а, 7, 4, 10, 3, 14, 22, 27, 20, 25, 19, 23, 9, 13, 5а, 11, 16, 21, 1, 12, 17, 8, 24, 2, 18, Шияковци Цех За Паметници, Юрий Гагарин 49, 6, 21, 30, 37, 22, 53, 47, 11, 26, 40, 15, № 7, 33, 23, 1, 13, 3, 14, 35, 9, 17, 38, 24, 29 Жилищна Сграда, 6-2, 25, 57, 19, 36, 34, 41, 44, 20, 42, 32, 4, 46, 5, 2, 51, Янко Забунов 1, 25а, 13, 15, 11, 6, 12, 28а, 27а, 32, 6а, 17, 33, 3, 16, 8, 31, 11а, 19, 18а, 27, 7, 23, 29, 25б, 21, 22, 24а, 25, 10, 9, 28, 33а, 2, 18, 26, 5, 33 Б, 20, 19б, 4, 14а, 14

На 06.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 3479, Кв.239, Александър Стамболийски 81, Балван, Безименна Хладилен Склад, Ломско Шосе 31, Маслово, Рила 5, 1, 14, 7, 4, 2, 10, 8, 6, София 8, 6, 1, 10, Стефан Караджа 5а, 7, Стопански Двор, УПИ Xix-3709 Кв.221, Успех 11, Хаджи Димитър 18, 14, 20, Ххiii-2787 Кв. 154, ПИ 3473, Кв.239, 1 Море 1, Стопански Двор Сушилня, Стопански Двор

Община Своге

За Периода 06-07.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Бов, Общ. Своге: Дружба 16, Махала Криви Лаг, С.Бов Мтп Скакля, Скакля, Къща, Осп Мах.Скакля-Реката

За Периода 06-07.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Заселе, Общ. Своге: III-150, Кв.22, III-66 Временно Захранване, УПИ XXVII-13, Кв.21, Вила

За Периода 06-07.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Зимевица, Общ. Свофе: VI-171 Кв.29, Махала Капина, ПИ 038004, Вила, Оп Баталов Дол, Вила

На 03.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.08.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ На 05.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 06.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 07.08.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Свидня, Общ. Своге: 3-Ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, Къща, 21, 27, 7, 17, 16, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, Еверест 1, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, Махала Гераковци Вила, Махала Дашовци, Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М.Гераковци, ПИ №14

На 04.08.2020 г. /09:00 - 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ На 05.08.2020 г. /15:30 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Своге: Слатина Квартал Слатина

На 04.08.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 05.08.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Свидня, Общ. Своге: 3-Ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, Къща, 21, 27, 7, 17, 16, 40, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, 1 Къща, Еверест 1, Еделвайс 2, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, Мах Шагерица, Махала Гераковци Вила, Махала Дашовци, Махала Стоевци Вила, Оборище 8, Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Петко Войвода 1, Вила, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М.Гераковци, ПИ №14

На 04.08.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 05.08.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Своге: 23 Септември 7, 12, 2, 4, 10, 5, 3, 8, 6, Александър Вутимски, Борис I 42, 48, 54, 1, 52, 50, 46, 44, Гео Милев 2, Горски Пътник 9, 6, 12, 8, 10, 3, 5, 7, 1, 18, 14, 4, Ивайло 13, 11, 6, 8, 3, 7, 12, 16, 1, 5, 15, 19, 17, 10, 4, Изгрев (Ем. Марков) 6, Малина 4, 11, 15, 6, 10, 19, 5, 7, 2, 12, 3, 9, 20, 1, 13, 28, Махала Домишлярете, Минзухар 4, 7, 2, 1, 5, 3, 6, 12, 19 А, 19, 14, 17, 16, 8, 12, 21, 11, 18, 10, 20, 15, 22, 9, 13, Петър Делян, Радецки 14, 12, 23, 21, 3, 1, 26, 19, 27, 11, 6, 2, 13, 10, 15, 16, 17, 5, Райна Княгиня 18, 7, 6, 9, 12, 1, 11, 8, 5, 16, 14, Република 1, 21, 27, 1, Апартамент, Роза 2, 4, Слатина Вила, Староселска 41, 43, 8, 10, 49, 45, 14, 63, 16, 30, 32, 24, 34, 51, 67, 28, 20, 53, 57, 47, 55, 26, 69, 61, 65, 59, Странджа 8, 2, 7, 3, 1, 6, 4, 5, Тополите (Н. Парапунов) 7, УПИ Xii-17, 2231 Кв.32, Чавдар 13, 15, 5, 9, 3, 4, 7, 1, 2

На 05.08.2020 г. /09:46 - 10:30 ч.; 09:46 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Реброво, Общ. Своге: Батулийска Битка 1, Владимир Заимов 1, Георги Раковски 302, 50, Любен Каравелов 28, Мах.Бивола, Мах.Кори, Мах.Огорелица Вила Нов Живот, Мах.Старо Село Вила, Стара Планина 24, 40

На 05.08.2020 г. /09:46 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Владо Тричков, Общ. Своге: УПИ III-318, Кв.218, УПИ 12 Кв72, 016031.11510.16.32, 1-ва 14, 16, 3, 20, 18, 10, 1, 1, 10-та 5 Бунгало, 10, 100 1, 2, 1, 104-та 36, 52, 50, 13, 48, 24, 32, 10, 68 Вила, 64, 6, 28, 44, 58, 4, 60, 30, 54, 38, 8, 56, 42, 46, 105-та 1, 106-та 1, 107-ма 2, Къща, 16, 109-та 10, 110-та 3, 19, 4, 11, 13, 111-та 15, 6, 17, 1, 11, 7, 4, 13, 16, 12, 19, 112-та 23, 113-та 1, 3, 9, 7, 114-та 1, 5, 6, 9, 2, 12, 10, 8, 16, 115-та 13, 3, 12, 8, 14, 10, 9, 7, 1, 116-та 15, 19, 23, 8, 16, 17, 6 В.З. Ромча, 4, 7, 10, 117-та 1, 119-та 3, 120-та 3, 2, 1, 4, 5, 126-та 67а, 79, 153-та 13, 17-та 2, 18-та 8, 4, 6, 19-та 53, 41, 37, 32, Вила, 31, 20, 5, 3, 21, 12, 4, 26, 35, 29, 11, 1, 7, 17, 30, 33, 2, 24, 14, 28, 22, 16, 2-ра 26, 24, 30, 22, 11, 12, 17, 13, 7, 3, 4, 28, 1, 9, 2, 19, 10, 6, 5, 8, 20-та 8, 2, 4, 11, 9, 3, 12, 1, 10, 4, 13, 21-ва 7, 22-ра 1, 23-та 2, 1, 25-та 12, 5, 14, 8, .12, 25, 8а, 4, 9, 11, 26-та 2, 1, 28-ма 1, 3-та 1, 9, 2, 3, 30-та Кв.22, 13, 32-ра 11, 19, 9, 34-та 13, 29, 36-та 1, 37-ма 4 Къща, 15, 40-та 59, 33, 41-ва 4, 42-ра 6, 2, 43-та 4, 44-та 16, 5, 45-та 1, 5-та 10, №6, 16, 24, 61, 59, 38, 46, 50, 37, 55, 48, 32, 54, 36, 47, 29, 31, 41б, 34, 57, 49, 26, 20, 53, 44, 22, 52, 18, 43, 45, 16, 33, 42, 52-ра 4, 70, 55-та 7 Къща, 57-ма № 2, 58-ма 9, 59-та № 4, 42, 40 Къща, 6-та 2, 8, 1, 8а, 3, 10, 60-та 5 Вила, 59 Къща, 10а Къща, 61-ва 18, 62-ра 6, 4 Къща, 69 та 16 Вила, 7-ма 10, 5, 3, 4, 11, 2, 7, 9, 21, 19, 1, 15, 17, 71-ва 25, 73-та 18 Вила, 16 Кв.Клисура, 74-та 8 Къща, 75-та 1, 76-та 7, 8-ма 4, 8, 1, 5, 6, 7, 10, 3, 2, 84-та 23, 7 Къща, 9-та 27, 25, 28, 55, 2, 10, 4а, 9, 6, 1, 1а, 4, 3, 7, 91-ва 3, 92-ра 1 Къща, XII - 538, XVІІІ-272 Кв.20, Имот 3267, Клисура УПИ XV-23, Кв.3, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М.Ровините, Мах. Вранил-Тунела, Махала Голяма Лъка Вила, УПИ VIII-31, Кв.15, Махала Калугерица УПИ ІV-853, Кв.7, Вила, Махала Клисура Строеж, УПИ ХІ-8 Кв.2, Вила, Къща, Упи XXV-244, Кв.17, Строеж, УПИ ХХІV-218, Кв.16, Къща, Вила, Махала Куклите, Махала Орешец, Махала Пехчаница Вила, Махала Ромча Вила, Вила, Къща, Вила, 6 Къща, Синия Камък, Стр.Полигон Горни Говедарник, Ул.126 Мах. Голема Лъка, ул.148 и ул. 149 Мах. Калугерица, УПИ 2-184, Кв.20, УПИ 8 Кв. 30, УПИ IV Кв.99, УПИ IX-550 Кв.45, УПИ V-526, 527, Кв.33, УПИ VII-298, Кв.23, УПИ XI-539 Кв.41, УПИ XV-623 Кв.36, УПИ XXIII-33 Кв.4, УПИ Х-39, 43, Вила, Вилна Сграда, Мах.Калугерица, Вила

Община Сливница

На 03.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: Алдомировска (Г. Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв.19, Седма 3 Къща, Четвърта 2, Къща, Вила

На 03.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Войнишка Махала Строеж В УПИ Vі-86, 87, Къща, Гълъбовци 5, 3, Девети Май 2, 1, 3, Капитан Радко Димитриев 49, 47, 39, 54, 58, 52, 50, 41, 59, 45, 55, 51, 58а, 53, 57, 61, Кооператор 6, 8, 2, 14, 12, 4, 10, Кореняк, Липите 3, Младост 5, 23, 19, Работник 16, 20, 7, № 50, 52, 34, 36, 46, 30, 1, 54, 21, 15, 27, 3, 42, 13, 40, 25а, 44, 10, 32, 19, 26, 2, 8, 14, 9, 17, 24, 4, 18, 11, 28, 22, 12, Ракита 6, 4, 2, Труд 2, Тп Мелницата

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Божурище, Годеч, Костинброд, Своге и Сливница - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.

EspressoNews

Последвайте EspressoNews във Фейсбук