Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 06-10 юли

189 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 06-10 юли, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище  

На 06.07.2020 г./09:46 - 10:46 ч./ На 10.07.2020 г./15:00 - 16:00 ч./ - Божурище:  Васил Левски 43, 22, 47, 49, 34, 18, 36, 33, 37, 55, 20, 39, 51, 24, 57, 35, 61, 63, 32, 59, 28, 45, 53, 41, 26, 30, Витоша 27, 31, 37а, 37, 36, 32, 33, 34, 44, 46, 30, 25, 23, 40, 38, 42, 35, 29, Георги Бенковски 41, 45, 26, 43, 47, 30, 38, 22, 32, 39, 24, 37, 40, 28, 35, 42, 41, 43а, 44, 34, 49, Иван Вазов  44, 30, 37, 21, 31, 24, 22, 11, 36, 27, 29, 9, 39, 28, 26, 13, 34, 25, 38, 32, 33, 35, 23, 40, 46, 42, 48, 52, 50, Отец Паисий  25, 16, 29, 26, 15, 19, 27, 13, 20, 17, 33, 22, 13а, 28, 24, 21, 32, 23, 18, 31, 14, 30,  Ягода  9, 1, 2, 4, 6, 5, 3, 7, № 1, МТП Божурище, МТП Север

На 09.07.2020 г./08:30 - 16:00 ч./ На 10.07.2020 г./09:16 - 16:00 ч./ - Божурище: Акация 1, Беласица  7, 13, Божур 5, Генерал Гурко 1, 2, Георги С.Раковски 3, 1, 2, Иван Вазов  15,  Кв.15,  Любен Каравелов  10а, 4, 18а, 14, 6, 8, 10, 20, 28, 12, 1, 36, 40, 16, 34, 32, 24, 18, 38а, 22, 38, 30, 26, 2, Люлин 1, Малина  8, 12, 3, 11, 11а, 10, 13, 20, 6, 2, 24, 16, 7, 15, 1, 14, 17а, 2а, 4, 17, 15а, 9, 5, 22, 18, Неофит Рилски 5, 3, 7, 12, 9, Трети Март 18, 10, 9, 4, 2, 16, 12а, 6, 7, 11, 13, 12, 15, 14, 5, 8, 5а, 1, 3, 20,  УПИ IХ-Общ  Кв.25,  УПИ VII Кв.25, Христо Ботев  19, 20,  25

Община Годеч

На 07.07.2020 г./09:31 - 10:30 ч.; 09:31 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ -  Равна, Общ. Годеч:  Къща

На 07.07.2020 г./09:31 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ - Годеч:   Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 3, 6, 2, 4, Бор 1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова МТП, Вила, Заводска 4, Иван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игнат Емануилов 2, 1, 4а, Йовкина, Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М. Молак, Махала Елечанова Вила, Махала Молак,  Молак УПИ ІІ-215, Кв.18,Вила,Къща,УПИ I64 Кв.7,VIII-142,Колиба, Вила,Строеж, Имот.2036, Молашка  3, 4, 1, 2, 6, Никола Й. Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 23, 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски  5, Свобода 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344, Кв.45, УПИ VIII-364 Кв.49, Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Царина 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14,  Явор 4, 2, 10, 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25

На 07.07.2020 г./09:31 - 16:30 ч./ - Годеч:  Елечанова МТП, Вила, Иван Вазов 27, Йовкина, М. Молак,  Махала Елечанова Вила, Махала Молак, Молак УПИ ІІ-215, Кв.18, Вила, Къща, УПИ I64 Кв.7, VIII-142, Колиба, Стойкина

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 09:46 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Бърля, Общ. Годеч: УПИ Х, Кв.24

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 09:46 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Губеш, Общ. Годеч: УПИ VII-125,  Кв.18

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 09:46 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Комщица, Общ. Годеч: УПИ-XII, Вила

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:46 - 16:30 ч.; 09:46 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Смолча, Общ. Годеч: Вила

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел VІІІ-413, Кв.26

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ - Връдловци, Общ. Годеч: 82, Вила, 1, Къща

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ - Ропот, Общ. Годеч

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ - Станинци, Общ. Годеч

Община Драгоман  

На 06.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 07.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ - Ново Бърдо, Общ. Драгоман   

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ - Чепърлинци, Общ. Драгоман: Обект Гърмище

На 07.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./15:45 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 09:46 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Драгоман, Рудината

На 09.07.2020 г./09:16 - 10:00 ч.; 09:16 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чорул, Общ. Драгоман: УПИ-ІХ-130,  Кв.18

На 09.07.2020 г./09:16 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоил, Общ. Драгоман: М.Крива Бара, Кв.12,  Местн. Локва ПИ-025022

На 09.07.2020 г./09:16 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Калотина: Втора 1, ГКПП Калотина, Калотина, Първа 17, Границата

На 09.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 09:46 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Драгоил, Общ. Драгоман

На 09.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 09:46 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Чорул, Общ. Драгоман

На 10.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман: Вила

Община Костинброд

На 10.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бучин проход, Общ. Костинброд

На 06.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 07.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв. 152, М. Пояке, Местност Пояке Имот 150.8, Поляке, С. Градец,УПИ ІІ-323,  Кв. 20, УПИ ІІІ-321, Кв.20, Вила, УПИ 431, Кв.26

На 06.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 07.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, ЖП Мост  15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, Петровден Къща, Райна Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а,  УПИ ХІІ-3254 Кв. 116

На 10.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 000448 Кв.63а, 11, Кв. 152, VIII-476  Кв.27, В.З. Градец Кв.48, М.Пояке, Местност Лешке, Местност Пояке Имот 150.8,  Парцел VIII, Поляке, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ IХ-275 Кв.35, УПИ VІ-225 Кв.30, УПИ XII-15 Кв 45, УПИ XVII-180,  УПИ XXX-16 Кв.44, М.Страната, Вила, Вила, УПИ ІІІ-321, Кв.20, Вила, УПИ 431, Кв.26

На 10.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Дреново,  Общ. Костинброд:  15, IV-73 Кв.11, Кв. 29, Кърна Орница, ПИ № 169, УПИ VI-42, Кв.9, Вила, Вила, Вагон

На 10.07.2020 г./09:46-10:30 ч.; 15:45-16:30 ч./ - Дръмша, Общ. Костинброд: 106.910 М. Паралъжовци,  87, 331 М. Над Училището, 87.196, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44,  М.Самовилски Връх, Махала Паралъжовци, Местност Самовилски Връх, Паралъжовци,  Паралъжовци  ПИ 015033, ПИ 89.11,  Самовилски Връх ПИ 82, 9,  УПИ-VIII-7,  Връх Манчо, Вила, Къща, УПИ 106.619, Вила, Къща

На 10.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе 100, УПИ 33, Кв.510, М.П/Ст София Запад, 0 УПИ ПИ 637003

На 10.07.2020 г./09:46 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Понор, Общ. Костинброд: УПИ VI-26 Кв.1, Понор,  Стопански Двор

На 10.07.2020 г./09:46 - 16:30 ч./ - Дреново,  Общ. Костинброд:  15, IV-73 Кв.11, Кърна Орница, УПИ VI-42,  Кв.9,  Вила, Вагон

На 10.07.2020 г./09:46 - 16:30 ч./ - Дръмша, Общ. Костинброд: 106.910 М.Паралъжовци, Махала Паралъжовци,  Паралъжовци,ПИ 015033

Община Своге

На 06.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 07.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:01 - 16:00 ч./ -  Церово, Общ. Своге:  Мах. Гламек  498, Вила, Къща

На 06.07.2020 г./10:01 - 11:30 ч./ - Желен, Общ. Своге

На 06.07.2020 г./10:01 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Еделвайс 5, Здравец 6, 19, 7

На 06.07.2020 г./10:01 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч / -  Желен:  Общ. Своге: МТП Поглед, ОСП Драганова Бърдо, Вила, Вила, Вила, Вила, Къща, Долово, Вила

На 06.07.2020 г./10:46 - 11:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч./ - Своге: Бобковица Вила, Махала Раньов Дол

На 06.07.2020 г./10:46 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: VII-223, Кв.48, XVII-234, Кв.48,  Борис I 7, 13, Георги Георгиев 3, Димо Хаджидимов 10, Иван Вазов 1, Искър 11, 25, 21, 19, 3, 23, 1,  Латинка 20, Неофит Рилски 6, Никола Й.Вапцаров 9, 18, 8, Околовръстна, Осми Март 9, 7, 6, 8,  Прогрес 5, 9, 7, 3, 8, Простор 13, Свобода 21, 8, 13, 23, 6, 10, 19, 17, 11, 12, 14, 5, Теменуга 10, Трети Март 26, 18, 5, 10, 13, 22, 20, 4, 9, Хан Кубрат 6, Шипка 6, 2, 3, 8, 1

На 06.07.2020 г./15:30 - 16:00 ч./ - Своге: Бобковица Вила, Желен, Махала Раньов Дол

Община Сливница

На 06.07.2020 г./09:16 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра 3, 348,  Кв.62, 45-та 2, 46-та 14, V-364, Кв.63, Алдомировска (Г. Димитров) 131, 130, 123, 168, Васил Левски 17, 42, Вихър (Ант.  Иванов) 34, Мах.Слатина, Мах.Шишкова, ТП Дърводелски Цех, УПИ V-305 Кв.46, МТП Слатина

На 06.07.2020 г./09:16 - 10:30 ч.; 09:16 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гургулят, Общ. Сливница: XVI-17 Кв.9, Вила

На 06.07.2020 г./09:16 - 10:30 ч.; 09:16 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Радуловци, Общ. Сливница: Мах.Рейна Река,  ХІІІ-47, Кв.19

На 06.07.2020 г./09:16 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: МТП Мелницата

На 06.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч.; 09:16 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Братушково, Общ. Сливница: V263,  VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300, Вила, Къща

На 06.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч.; 09:16 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гълъбовци, Общ. Сливница: 1 Ва Вила, 10 Та 9, 11, 17 -та 8,  20-та 1 Вила, 3Та  6, 500179, 653, 7 Ма 14, 8 Ма 1 Вила, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов 20, Васил Левски 12, 50а, 19, Войводина Могила 1, Драганица, Местност До Село, УПИ XII-88 Кв.6, УПИ XIV-531 Кв.26, УПИ XIV-90 Кв.6, УПИ XVII-92 Кв.6, Вила, Къща, ПИ VII 602, Кв.9, Вила, Къща

На 06.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч.; 09:16 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76, Къща, УПИ VІ-22 Кв.5

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.

EspressoNews

Последвайте EspressoNews във Фейсбук