Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 10-14 август

131 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 10-14 август, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Божурище: Георги С. Раковски 36, 27, 34, 24, 26, 22, 24а, 25, 30, 20, 28, 33, 32, Дружба 5, 1, 3, Европа 14-16, 69, 81, 71, 59, 37, 25, 15, 39, 45, 1, 73, 33, 77, 19, 16 1, 63, 49, 67, 47, 31, 18, 65, Строеж, 27, 75, 21, 57, 79, 35, 20, 17, 41, 61, 43, 29, Жилища 4, 19, 5, 1, 7, 1, 22, 6, 8, 1 1, 6, 20, Заимов 2, 6, 6, Иван Вазов 2, 8, 4, 6, 10, 1, 3, УПИ I, Кв. 23-А, УПИ II Кв. 35, УПИ II-599, Кв. 37, УПИ XI-719 Кв. 58, Христо Ботев 4, 1, 2, 7, 5,  8, 22, 21, Училище, 3, 6, 3, 7, 4, 20, 1, 5, Гимнастически Салон

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Храбърско, Общ. Божурище: I-075017 Кв. 54, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, Упи-IV-76. 11 Кв. 57, Упи-V-18, Кв. 3, къща

Община Годеч

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 12.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ -  Връдловци, Общ. Годеч: 82, вила, 1, къща

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 12.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел VIІІ-413, Кв. 26

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 12.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Ропот, Общ. Годеч

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 12.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Станинци, Общ. Годеч

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв. 134 I-995, Кв. 72, VI-1405, Кв. 130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 1, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С. Раковски 9, 7, до 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ Іх-71, Кв. 21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица вила, 42, 55, 37 вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 вила, Елин Пелин 12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 Кв. Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М. Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, вила, къща, 75 вила, вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн. Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й. Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф. Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVI-1375 Кв. 112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв. Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско шосе 37, Парцел 1919 Кв. 110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап бунгало, 60, ул. 3-та №35а, ул. Петрушин Христов, УПИ 006939, УПИ VIі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, Упи-І, Кв. 138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9,  УПИ VIІ-1523, 1663, Кв. 114, УПИ 12-1314, УПИ VI-1523, Кв. 114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, Мах. Трап

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Лопушня, Общ. Годеч: 008010, УПИ IV-142, Кв. 16, УПИ XIII-5, Кв. 5, къща, вила

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Шума, Общ. Годеч: извън регулация, П-Л XIX-53, Кв. 3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв. 11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78,  вила, къща, вила, УПИ VVII-71в. 1

Община Драгоман

На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./   На 11.08.2020 г. /10:31 - 11:30 ч.; 15:31 - 17:00 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман: вила

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв. 10, УПИ VIІІ-149, Кв. 20,  вила, вила, къща

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Големо Малово, Общ. Драгоман: УПИ І-340, Кв. 32а, УПИ ХI-92, Кв. 15,  къща, УПИ VIІІ-233, Кв. 16, вила

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мало Малово, Общ. Драгоман: УПИ IV-15,  вила

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман

На 11.08.2020 г. /11:01 - 15:16 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: Вилна Зона

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Цръклевци, Общ. Дтагоман: къща, вила

Община Костинброд

На 12.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд:Местн. Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 Кв. 8, УПИ ХIII, Кв. 11,  вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв. 23, вила

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: III-174, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата Упи77, 24, ПИ №243, Кв. 25, УПИ 77. 9, вила, къща, ПИ 77.41

На 10.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 11.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 12.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: Местн. Раниславци, УПИ III-10, вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща

На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /10:31 - 11:30 ч.; 15:31 - 17:00 ч./ - Богьовци, Общ. Костинброд

На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /10:31 - 11:30 ч.; 15:31 - 17:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 000448 Кв. 63а, 11, Кв 152, VIII-476 Кв. 27, В. З. Градец Кв. 48, М. Пояке, местност Лешке, местност Пояке Имот 150. 8, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв. 35, УПИ VI-225 Кв. 30, УПИ XII-15 Кв 45, УПИ XVII-180, УПИ XXX-16 Кв. 44, М. Страната, вила, вила, УПИ ІІІ-321, Кв. 20, вила, УПИ 431, Кв. 26

На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /10:31 - 11:30 ч.; 15:31 - 17:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд:  15, IV-73 Кв. 11, Кв 29, Кърна Орница, ПИ № 169, УПИ VI-42, Кв. 9, вила, вила, Вагон

На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /10:31 - 11:30 ч.; 15:31 - 17:00 ч./ - Дръмша, Общ. Костинброд: 106. 910 М. Паралъжовци, 87, 331 М. Над Училището, 87. 196, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, махала Паралъжовци, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, ПИ 89. 11, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7,  Връх Манчо, вила, къща, УПИ 106. 619, вила, къща

На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /10:31 - 11:30 ч.; 15:31 - 17:00 ч./ - Костинброд: Ломско шосе 100, УПИ 33, Кв. 510, М. П/Ст София Запад,  0 УПИ ПИ 637003

На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./   На 11.08.2020 г. /10:31 - 11:30 ч.; 15:31 - 17:00 ч./ - Понор, Общ. Костинброд: Упи VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор

На 11.08.2020 г. /10:46 - 11:46 ч.; 14:45 - 16:45 ч./ - Голяновци, Общ. КОстинброд: 401001, 408. 91, VI-Общ, Кв. 25, XVI-131, Георги С. Раковски 14в, 14б, 14а, Кирил и Методий 11, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн. Ул. Централна 9, ПИ 001242, ПИ 350028, М. Керената, ПИ 403046, М. Червилак, ПИ №358 М. Пеювица, Ул Лилия УПИ 322 Кв. 22, Ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ 2-127, 129, 227 Кв. 10, УПИ IV-40 Кв. 19, УПИ V-Общ. Кв. 25, УПИ XIX-50 Кв. 6, УПИ XXIII-50, УПИ ІІІ-298, Кв. 4, УПИ ХVI-219, Кв. 13, Хан Аспарух 9, Централна Лъката 2,  вила, Местност Страната, Местност Уздровица, 3 ул. Виктория, М. Лаката, Имот 339027, къща, ПИ 403015, УПИ VIІІ-121, Кв. 9

На 11.08.2020 г. /10:46 - 11:46 ч.; 14:45 - 16:45 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: М. Змиярника, 020400 М. Батковаци, 101, 160140, 433, 92, 507. 26, 507. 88, 556, I-487, Кв. 13, IV -185 Кв. 33, XIX-163, Кв. 24, XIx-466, І Кв. 33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора 3, 38, УПИ 1-181, Кв. 35, 1, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа 1, Двадесет и Трета 10, Дванадесета 10, Девета 4, Кв. Батковци, М. Брегандия Имот Пл. №42, М. Бригандия, М. Бригандия Им. Пл. №116, М. Бригандия Им. Пл. №75, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест. Бригандия, Местн. Бригандия, местност Бригадия, местност Бяла Земя, Осемнадесета 13 А, Осма 6, Парцел 601 до Кв2, Пета 3, ПИ 541 до Кв. 22, ПИ 543 до Кв. 22, Първа 75, 38, Склад, 54, 116, 89, 97 7, Седемнадесета 6, Стожера, Тридесет и Втора 4, Тридесет и Шеста 10, Тридесета 3, УПИ 508113, М. Стожера, Упи-16, Кв. 502в. З. Брегандия, Четвърта 2,  махала Стожера, ПИ 352020, фургон, 1, 3, 26, 17, 11, М. Бригандия, ПИ 5020007, вила

На 11.08.2020 г. /10:46 - 11:46 ч.; 14:45 - 16:45 ч./ - Костинброд: 050260, 508, 161, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 Кв. 259 М. под Селото, Александър Стамболийски 79, 83, 87а, 95, 89, 101, 81, 83а, 93, 76, 87, 97, 91, 99, 72, 74, 33, 32, 27, 42, 49а, 1, 40, 37, 49, 51, 47, 26, 9, 38, 5, 20, 10, 8, 3, 2, 13, 30, 4, 46, 43, 52, 39, 50, 12, 36, 21, 7, 23, 45, 11, 6, 28, 48, 19, 44, 31, 34, 22, 35, 20а, 29, 25, 24, 78а, Балван 11, 5а, 9, 7, 10, 1, 3а, 13, 3, 4, Бригандия, Вихрен 6, 10, 4а, 2, 1, 12, 4, 8, Здравец 6, 1, 3, 4, 10, 5, 8, 2, 4, Кирил и Методий3, 7, Крайбрежна 20, 6, 4, 14, 12, 18, Лилия 53, 16, 51, 25, 41, 23, 31, 20, 14, 33, 43, 45, 29, 18, 37, 35, 39, 27, Ломско шосе 88, Люлин 22, 31, 33, 28, 40, 42, 30а, 37, 36, 23, 39, 13, 14, 16, 17, 15, 37а, 35, 45, 8, 52, 41, 17а, 16 къща, 29, 12, 21, 55, 51, 14а, 32, 38, 10, 24а, 24, 43, 19, 25, 34, 30, 46, 11а, 26, 27, 44, 4, 3, 1, 2, 11, 7, 5, 6, 9, Люляк 16, 24, 25, 28, 18, 19, 26, 23, 20, 29, 21, Малка Падина, Мест. Червиляка, Местн. Малка Падина 3, 2, местност Балван Градина, местност Шкендерица 2, Младост 4, 6, 2, 3, 1, Никола Обретенов 1, 3, 8, 6, 2, 5, 10, Оборище 15, 6, 7, 2, 3, 9, 1, 5, 8, 4, Отец Паисий 1, 14, 3, 6, 2а, 8, 7, 4, 10, 11, 12, 5, 2, Патриарх Евтимий 1, Пейо Яворов 5, 1, 2, 4, 4а, 3, 6, Пенчо Славейков 5, 2, 2а, 2 Г, 3, 9, 4, 1, 7, ПИ 050020 Цех За Щори, ПИ 38978. 507. 404, Поморие 23, 19, 21, 2, 13, 15, 5, 11а, 9, 1, 17, 11, 7, Преспа 3, 4, 7, 1, 2, 5, Първи Май 29, 20, 12, 24, 14, 15, 26, 10, 1, 21, 17 вила, 4, 8, 2, 3, 13, 16, 27, 6, 18, 19, 23, Руен 2, Светлина 8, 5, 14, 4, 2, 16, 1, 18, 22, 6а, 10, 12, Синчец 5, 11, 1, 7, 13, 4, 12, 8, 3, 9, 6, Славянска 102, 110, Стара Планина 2, 15, 5, 14, 6, 10, 11, 2а, 14а, 13, 7, 3, 12, 16, 9, Стефан Костадинов 10, 5, 6, 11, 8, 3, 2, 9, 1, Теменуга 1, 3, 11, 4а, 2, 7, Топола 4, 2, УПИ 1-4082, УПИ XxI-1362 Кв. 180, УПИ XxII-1362, Кв. 180180, УПИ XxxII-1364, Kw. 180, УПИ ІІ-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю 33, 14, 41, 2, 24, 8, 1, 10, 6, 3, 35, 29а, 5, 18а, 21, 23, 39, УПИ Іі-4082 Кв 189, 9, 16, 27, 7, 19, 37, 4а, 29, 17, 13, 31, 4, 25, 11, 12, 18, 18а, Хан Кубрат 2, ХХХ-1364, Кв. 180, Царевец 12, 16, 5, 8а, 7, 9, 6, 4, 2, 11, 14, 7 Гараж, УПИ 503050, 10, 8, 3а, 3, 1, Червиляка

На 12.08.2020 г. /10:01 - 11:30 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Костинброд: Беледие Хан

На 12.08.2020 г. /10:01 - 11:30 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Понор, Общ. Костинброд

На 13.08.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - Костинброд: Ломско шосе 121

На 13.08.2020 г. /10:01 - 11:16 ч./ - Костинброд: 16-1929 Кв. 120, 38978. 624. 23, 4200, 4267, до Кв. 20, 719030, VII-420, XI-5206, Кв. 51, Антим I 11, 9, 6, 10, 8, 5, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Братя Миладинови 16, 28, 5, 2, 22, 26, 30, 3, ПИ 3877, Кв. 50, 32, 1, 12, 24, Величко Величков 2, 18, 15, 10, 17, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 22, 17, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 2, 31, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 19, 30, Възход 32, 37, 54, 59, 44, 39, 49, 47, 35, 65, 41, 33, 50, 31, 56, 52, 36, 41а, 51, 43, 55, 45, 53, 35а, 43а, 50а, 63, 30, Генерал Влад. Заимов 16, 17, 11, 12, 19, 3, 1, 9, № 12, 18, 15, 13, 21, 2, 4, 8, 10, 23, 14, 5, 6, Генерал Столетов 3, 8, 1, 5, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Добри Чинтулов 6, 5, 13, 11, 12, 15, 3, 2, 10, 8, 9, 4, Дравски Бой 16, 3, 1, 23, 25, 6, 21а, 15, 27, 12, 4, 17, 13, 8, 19, 5, 2, 14, 9, 10, 7, Ивайло 2, 7, 8, 12, 6, Иван Асен II 5, 14, 4, 8, 15, 1, 6, 2, 12, 11, 9, 3, 16, 18, 13, 10, 7, Иван Вазов 65, 58, 38, 34, 52, 42, 49, 26, 46, 28, 30, 39, 45, 51, 47, 48, 44а, 41, 33, 55, 59, 43, 37, 35, 44, 50, 32, 39а, 36, 56, 53, 41а, Изгрев 45, Индже Войвода 2, Клокотница 7, 2, Ком 8, 6, 7, 13, 1а, 1, 2, 5а, 5, 9, 11, 7а, 3, 3а, 10, 15, Константин Величков 11, 2, 12, 7, 15, 4, 9, 14, 8, 6, 17, 5, 13, 16, Къпина 1, 4, 1а, Ломско шосе 91, 92, 94, 90, 97, 87, 86, 111, 77, 78а, 95, 100, 85, 99, 109, 79, 92а, 75, 101, 80, 78, 89, 84, 82, 119, 11, 83, 81, 90 УпихVIі-1403, Кв. 227, 117, 83а, 98б, 80а, 98, 96, 93, 88, 71, 73, 62, 65, 59, 72, 63, 57, 64, 51, 66, 53, 55, 70, 68, 76, 74, 69, 67, 61, Любен Каравелов 5, 4-4а, 3, 6, 4, Люляк 1, 4, 3, Македония 4, 10, 2, 6, 14, 12, 5, 8, 16, 1, 4, 2, Марица 1, 3, 2, 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Места 4, 6, местност Стубела, Мир 6, Могила 3а, 4, 6, 2, 1а, 8, 3, 1, Мургаш 14, Обединена 114, 82, 55а, 45, 64, 47а, 53а, 67, 68, 43, 61, 92, 60, 70, 78, 80, 94, 72, 57, 74, 65, 55, 76, 47, 78а, 63, 58а, 51, 58, 49, 53, 59, 62, 66, 7, 141, 135, 184, 139, 172, 127, 170, 170а, 176, 178, 188, 182, 174, 131, 125, 180, 133, 137, 160, 121, 150, 146, 113, 156, 148, 142г, 111, 127, 158, 162, 117, 125, 123, 109, 166-Е, 115, 164, 129, 220, 142, № 220, 154, 140, 168, Опълченска 3, 1, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Осми Март 3, 1а, 4, 5, 2, 1б, Парижка Комуна 2, Петко Енев 3, 2, 8, 7, 1, 6, 10, 9, 4, ПИ 3951 Кв. 255, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Радецки 5, 1, 3, 7, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Ручей 23, 15, Сергей Румянцев 13, Славянска 23, Слана Бара 3, 1, 5, 4, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, ПИ 622032 М. Средорек, Стефан Стамболов 6, 6а, Страцински Бой 3, Тополница 2, Трети Март 5, 4, 4а, 3, 2, 1, УПИ IV-7332, Кв. 60а, УПИ Ix-4329 Кв. 52, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XIII-249. 3532, УПИ XV-3798 Кв. 2, УПИ XxIII-7334 Кв. 60, УПИ XxxIII-3532, УПИ XxxIV-6208 Кв. 260, Упи-XxIII-7334, Упи/Парцел4155, Кв. 50, Хан Аспарух 12, 2, 4, 8, 1, 10, 6, 5, 7, Хан Крум 9, 1а, 3, 7, 2, 11, Цар Калоян 88, 15, 58, 56, 44, 52, 19, 3, 54, 21а, 23, 27, 60, 29, 40, 21, 31, 34, 32, 26, 42, 25, 24а, 46, 24, 60а, 30, 50, 28, 48, 36, 62, 27б, 38, Черноризец Храбър 3, 6, 16, 1, 4, 12, 14, 5, 18, 7, 10, Шияковци Цех За Паметници, 7, 3, 5, 1, фургон, 9, Юрий Гагарин 49, 6, 21, 30, 37, 22, 53, 47, 11, 26, 40, 15, № 7, 33, 23, 1, 13, 3, 14, 35, 9, 17, 38, 24, 29 Жилищна сграда, 6-2, 25, 57, 19, 36, 34, 41, 44, 20, 42, 32, 4, 46, 5, 2, 51, Обединена, 25, Строеж на Жилищна сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2,  УПИ Ххіх-3689, Кв. 123

На 13.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч./ - Костинброд: Блато 26, 24, 18, 22, 20, 10, 6, 8, 12, 14, Бяло Море 19, 15, 11, 5, 21, 4, 14, 16, 8, 1, 12, 9, 17, 2, 7, 18, 6, 10, 3, Велчова Завера 42, 28б, 18, 24, 20, 16, Гоце Делчев 8, Драва 24, 8, 30, 11, 10, 5, 12, 13, 2, 17, 3, 22, 7, 18, 28, 4, 26, 15, 20, Извор 1, 2, 3, 6, Капитан Райчо 1, 3, 6, 8, 2, 4, Марица 13, Маслово 11, 17, 31, 13, 37, 23, 27, 35, 19, 21, 15, 29, 25, местност Твърдака, Пи4269, Рожен 8, 2, 19, 21, 1, 11, 17, Софроний Врачански 25, 20, 14, 30, 30а, Страцин 18, 3, 16, 2, 13, 17, 5, 8, 6, 20, 24, 12, 15, 9, 11, 1, 7, 4, 22, Турист 2, 4, Явор 2, 6, 4, 8,  М. Лъката

На 13.08.2020 г. /10:16 - 11:30 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: Ален Мак 26, 16, 20, 34, 41, 28, 29, 13, 2а махала Хаджия, 21, 2, 42, 6, 11, 15, 24, 5, 4, 14, 9, 19, 18, 43, 39, 38, 44, 3, 40, 30, 36, 27, 22, 32, 35, 31, 23, 1, Априлско Въстание 2, 1, 3, 4, 7, 5, Атанас Гълъбов 2, Блато, Бреза 5, 14, 7, 8, 10, 16, Бузлуджа 6, 7, 11, 5, 1, 4, 29, 9, Васил Левски 5, 70, 60, 68, 50, 53, 64, 52, 39, 38, 66, 56, 57, 44, 72, 35, 51, 58, 40, 65, 41, 59, 37, 67, 48, 55, 62, 42, 45 къща, 47, 49, 78, 63, 71, 54, 76, 74, 33, 11, 31, 25, 26, 24, 27, 15, 36, 11, 13, 14, 23, 10 вила, 12, 10, 32, 3, 28, 30, 29, 34, 19, 17, 20, 21, Виолина 7, 8, 1, 6, 9, 5, 3, Вит 1, 6, 13, 5, 11, 8, 2, 3, 17, 12, 15, 7, 19, 2а, 4, 9, Витан 8, 6, 4, 3, 10, 1, 40, 28, 32, 30, 26, 38, 23, 25, 21, 24, Витоша 1, 5, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Добруджа 2, 4, Дравски Бой 11, 7, 1, Строеж В УПИ VI-113, Кв. 77а, 5, 3, 9, Дунав 2, 5, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 вила, 17, 25, 6, 10, 39, 16, 55, 41, 47, 45, 49, 33, 14, 20, 31, 35, 12, 26, 18, 53, 37, 43, 24, 51, 9, 5, 3, 7, 11, 1, Здравец 10, 8, 6, 3, 1, 10, 4, 5, Иглика 5, 7, 1, 3, 2, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Камчия 2, 3, 4, 5, 8, 12, 6, 10, Кап. Петко Войвода 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, 50, 31, 8, Кокиче 1 къща, 3, 4, 2, Ком 26, 7, 14, 5, 4, 6, № 16, 10, 3, 2, 8, 16, 11, 13, 22, Кооператор 2, Липа 1, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Мах . Хаджия, Мир 4, 1, 3, 6, Мусала 3, 5, 2, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, 3, 5, 8, 1, 2, 10, 7, 4, 6, Осъм 10, 30, 4, 16, 18, 8, 28, 14, 6, 12, 2, 20, Пирин 2, 4, 6, 7, 1, 5, Площада, Първи Май 4, 2, 5, 19, 15, 17, 35, 38, 23, 41, 7, 33, 26, 13, 20, 28, 1, 24, 37, 30, 12, 25, 34, 29, 27, 21, 16, 14, 10, 9, 11, 18, Тракторен Стан, 42, Ракита 2, 6, 8, 1, 3, 5, 4, 7, Рила 6, 1, 5, 9, 2, 11, 3, 7, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Рожен 2, 8, 6, 10, 12, 4, Синчец 2, 3, Спортист 1, 3, 5, 4, Средна Гора 6, Стара Планина 11, 7, 5, 9, 3, 4, 1, Струма 17, 10, 15, 13, 11, 12, 7, 9, Тантил Стойчев 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, 26, 25, 21, 30, 23, 29, 27, 24, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, 15, 11, Тополница 18, 26, 15, 18, 38, 24, 20, 14, 22, 10, 17, 16, 3, 7, 6, 11, 5, 36, 9, 13, 2, 8, 32, 12, 34, Тракия 3, 5, 1, УПИ 019024, М. Под Село/Ливаге/, УПИ 7-113 Кв. 77, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651, Кв. 41, УПИ Lx, УПИ VII Кв. 34, УПИ VII-596 Кв. 50, УПИ XIII-207 Кв. 8, УПИ XlIx, УпиIx-1009, Кв. 57, Упиxxі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух 2, 1, 65, 64, 19, 82, 57, 58, 35, 39, 67, 51, 47, 52, 41, 49, 37, 48, 70, 54, 43, 78, 76, 68, 66, 72, 56, 60, 74, 80, 50, 71, 53, 69, 59, 61, 62, 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, 9, 27 УПИ ХхVIіі-806, Кв. 52, 22, 42, 11, 44, 32, 6, 33, 28, 36, 8, 20, 24, 5, 38, 14, 4, 18, 40, 3, 1, 34, 21, 19, 23, 10, 29, 46, 7, Хан Крум 2 къща, 1, 4, 7, 6, 3, 5, Христо Ботев 34, 37, 23, 25, 26, 24, 9, 12, 13, 27, 22, 18, 14, 7, 16, 23, 5а, 5, 15, 2б, 2, 4, 19, 21, 11, 20, 8, 2 Б, 10, 29, 31, 3, Цветна 7, 4, 5, 1, 9, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шипка 2, Шопска Комуна 65, 4, 3, 1, 24, 29, 9, 20, 12, 2, 14, 18, 15, 7, 19, 13, 5, 27, 23, 21, 8, 6, 25, 10, 11, 62, 57, 65, 67, 53, 59, 55, 49, 44, 56, 61, 63, 47, 58, 42, къща, 60, 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45,  11, 32, 19, 33, 13, 19 вила, 38, 28, 30, 13, 85

Община Своге

За периода 14-16.08.2020 г. /08:30 - 23:59 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге: Склад

На 10.08.2020 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.08.2020 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бов, Общ. Своге: Волга 20, 13, 40, 9, 7, 38, 15, 8, 1, 14, 16, 3, 6, 10, Вълчан Войвода 2, Демокрация 12, Издримец 73, 69, 38, 57, 79, 55, 51, 54, 43, 36, 89, 2, 32 вила, 36, 34, 7, 19, 39, 18 А, 18, 3, Искър 8, 35, Кокиче 1, Паисий 1, 3, Садината 9, 11, 25, 15, 7, 13, 23, 19, 17, 21, Сирак 7, 29 С. Бов/Гара Бов/, 15 къща, Теменуга, Трескавец 4, 8, УПИ VI-30,  3 А

На 10.08.2020 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.08.2020 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Желен: П-Л ХІ-45, Кв. 2,  вила, вила

На 10.08.2020 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.08.2020 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге: Алилица, Възраждане 2, 3, 5, 4, 1, Градище 19, 13, 9, 27, 25, 17, 3, 23, 15, 5, 21, 1, № 25, 7, 11, Грохотен 8, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Желен вила, Заря, Култура 11, махала Едрева Нива, махала Свиново, път 16, Слънце 35, 47, 24, 34, 51, 38, 53, 55, 28, 49, 19, 26, 36, 39, 37, 30, 33, 32, 41, 43, 22, 45, Турист 3, 5, 4,  13

На 10.08.2020 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.08.2020 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Церово, Общ. Своге: VII, XIV-368, Александър Стамболийски 9, Балатон 1, Балкан 3, Бор 2, 1, Възраждане 34, 24, 15, 6, 1, Искърско Дефиле 1, Кирил и Методий23, махала Гламек 498, махала Орниче, махала Бабин Дол, Мир 9, Неофит Рилски 3, 12, Освобождение 12, 2, Тодор Каблешков 12, УПИ III-524, Хан Аспарух 1, читалище Христо Ботев, Явор 4, 3, 4, 2, 1,  вила, къща

На 12.08.2020 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 13.08.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Еделвайс 5, Здравец 6, 19, 7

На 12.08.2020 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 13.08.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Желен, Общ. Своге: МТП Поглед, ОСП Драганова Бърдо, вила, вила, вила, вила, къща, Долово, вила

На 12.08.2020 г. /08:30 - 10:00 ч./ На 13.08.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Своге: Бобковица вила, Желен, махала Раньов Дол

На 12.08.2020 г. /08:30 - 10:00 ч./ На 13.08.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Своге: VII-223, Кв. 48, XVII-234, Кв. 48, Борис I 7, 13, Георги Георгиев 3, Димо Хаджидимов 10, Иван Вазов 1, Искър 11, 25, 21, 19, 3, 23, 1, Латинка 20, Неофит Рилски 6, Никола Й. Вапцаров 9, 18, 8, Околовръстна, Осми Март 9, 7, 6, 8, Прогрес 5, 9, 7, 3, 8, Простор 13, Свобода 21, 8, 13, 23, 6, 10, 19, 17, 11, 12, 14, 5, Теменуга 10, Трети Март 26, 18, 5, 10, 13, 22, 20, 4, 9, Хан Кубрат 6, Шипка 6, 2, 3, 8, 1

На 12.08.2020 г. /09:46 - 10:00 ч.; 15:46 - 16:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница,  вила, Кв. 29

На 12.08.2020 г. /09:46 - 10:00 ч.; 15:46 - 16:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Искър, УПИ V-68, Кв. 19,  вила

На 12.08.2020 г. /09:46 - 16:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, Кв. 19

На 13.08.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Своге: 1778, махала Орлин, Орлин вила, къща

Община Сливница

На 10.08.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 7, 12, 3, 11, 13, 8а, 16, 15, 4, 6, 9, 5, 1, 2, 8, 10, 14, Васил Друмев 1, 6 УПИ ХVI-844, 2, 5, 4, 3, 7 къща, Георги Бенковски 17, 10, 2, 25, 12, 18, 29, 23, 9, 16, 7, 11, 20, 4, 15, 8, 19, 21, 32, 22, 2 А, 30, 24, 26, 13, 27, 14, 28, 6, Кирил и Методий13, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски 30, 32, 29, 34, 36, 28, 28а, 33 1, 35, 31, 33, Пейо Яворов 21, Съединение 2, 1, УПИ XVI-853 Кв. 56, Хаджи Димитър 4, 5, 7, 11, 13, 3, 10, 9, 6, 19, 8, 14, 17, 15, Чавдар Войвода 3, 11, 17, 4, 2, 19, 5, 15, 7, 6, 9, 1, 8, 13, Юрий Гагарин 24, 20, 26, 22, 28

На 10.08.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4, Георги Бенковски 3, 1, 5, 2, Иван Вазов 48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, Капитан Атанас Узунов 2, 4, 6, 1, 1а, Максим Горки 6, 7, 6, Нешо Бончев 3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7, Паисий Хилендарски 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6, Панайот Волов 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, Пейо Яворов 2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, Сливница УПИ Хі-997, Кв. 65, Стефан Караджа 1, 3, Цар Симеон Велики 17, 39, 5, 11 къща, 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, Юрий Гагарин 6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4

На 10.08.2020 г. /10:01 - 13:16 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ПИ №67372. 26. 118 Местн. Сарай

На 10.08.2020 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1,, къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58

На 10.08.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Гълъбовци, Общ. Сливница: 1Ва Строеж, 1 вила, 18 Та 5, 22-Ра 7, XVII-418, Кв. 51, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец 24 вила, 55, 49, 50а, 47, 61 вила, 44, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244 Кв. 38, вила

На 10.08.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ - Гургулят, Общ. Сливница: XVI-17 Кв. 9, вила

На 11.08.2020 г. /09:01 - 11:16 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: Алдомировска (Г. Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв. 19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, вила

На 11.08.2020 г. /09:01 - 11:16 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ТП Мелницата

На 11.08.2020 г. /10:01 - 12:16 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300,  вила, къща

На 12.08.2020 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница

На 12.08.2020 г. /12:00 - 16:16 ч./ - Извор, Общ. Сливница: УПИ IX-28, Кв. 17, УПИ ХVIІ-53, вила, Местност Кошарище

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.