Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 15-19 юли

218 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 11-19 юли, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище  

15.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ 16.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Хераково, Общ. Божурище

Община Годеч  

15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Додовица Вила, 42, 55, 37, Вила, Свобода 1

18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Годеч: VI-1405, Кв.130, М.Свинарника, махала Джуричова Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, Местн.Цоланова, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, ПИ 004087 Найденова Махала, Русе 35, Софийско Шосе 50, Хан Аспарух 1А, Цикура, Цоланова 9, 13

17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С.Раковски 9, 7, До 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елин Пелин 13, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 12, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 29, 32, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 24, 3, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 Кв.Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова Махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ VІІ-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ -І, Кв.138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура Вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ VІІ-1523, 1663, Кв.114, УПИ 12-1314, УПИ VІ-1523, Кв.114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, махала Трап

17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лопушня, Общ. Годеч: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5, къща, Вила

17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Шума, Общ. Годеч: извън регулация, П-Л XIX-53, Кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ -VII-78, Вила, къща, Вила, УПИ VVII-71в.1

17.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Годеч

18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Софийско Шосе 13

Община Драгоман  

15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ Vііі-149, Кв.20, Вила, Вила, къща

15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Калотина, Общ. Драгоман: Втора 6 къща, Първа 78, къща

15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово, Общ. Драгоман: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ ХI-92, Кв.15, къща, УПИ VІІІ-233, Кв.16, Вила

15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Начево, Общ. Драгоман: Вила

15.07.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Драгоман: Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Космина 3, 4, 28, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон, Спортист 4, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, Шести Септември

16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово, Общ. Драгоман: УПИ IV-15

16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ 17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Калотина, Общ. Драгоман: къща

16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Владиславци, Общ. Драгоман: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ Хі-239, Кв.23

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Несла, Общ. Драгоман: 000136, къща, къща

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Бурел 2, Градище 1, ул.Елин Пелин 3, УПИ I-318.Kb 34, Вила, 37, 6, УПИ Хі-24, Кв.3

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Село, Общ. Драгоман: Вила

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Грълска Падина: махала Горно Ново Село, Общ. Драгоман

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Космина 3, 4, 28, 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Средна Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камбелевци, Общ. Драгоман: ХІІ-22, Вила, УПИ ІХ-Общ.Кв.6

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуковезер, Общ. Драгоман: УПИ -II, Вила

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ялботина, Общ. Драгоман

16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишан, Общ. Драгоман

16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Невля, Общ. Драгоман: Вила

17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово, Общ. Драгоман: Вила

17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман: къща, Вила

17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ VІІІ-149, Кв.20, Вила, Вила, къща

17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мало Малово, Общ. Драгоман: УПИ IV-15, Вила

На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман

На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Калотина, Обю. Драгоман: Втора 1, Калотина, Първа 17

19.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Липинци: Вила, къща

Община Костинброд  

15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина, Общ. Костинброд: 126.145, М.Сивил, 147, 55 М.Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, махала Севил

15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: .УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, В.З. Бистрица УПИ ХVі-164, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ 77, 24, ПИ №243, Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ VII-116, Кв.1, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица, УПИ -Ix-510, Кв.5а, Вила, къща, ПИ 77.41, Вила, Вила, Вила, Вз Бистрица

15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Богьовци, Общ. Костинброд: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, УПИ IX-115 Кв.26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25 Преместваем Обект, къща, къща, №, Вила

15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Беледие Хан, Белидие Хан, Мес. Беледие Хан

На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан къща

15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, махала Беледие Хан, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ Іі-62 Кв 32, Беледие Хан

15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Опицвет, Общ. Костинброд: УПИ XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв.32, УПИ XV-86 Кв.23, УПИ Іі-255, Кв.25, УПИ ХV-18, Кв. 2, УПИ ІІІ-Общ, Кв.42

15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ ІІ-62 Кв 32

15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: 068032

15.07.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, къща, №, Вила

16.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Костинброд: УПИ 8 Кв.232 ПИ 38978.900.7511, УПИ VIII, Кв. 233

17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 101, 433, 92, Батковци, Бригандия, Двадесет и Втора, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, местност Бригадия

17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Бригандия

17.07.2019 г. /11:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Драва 11, Заяковица ПИ 38978.273.29, М.Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Кокиче 1, 3, Маслово 1, Роса 1, Успех 11, Стопански Двор Маслово

17.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 719030, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 17, 22, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 31, 2, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 30, 19, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Клокотница 7, 2, Македония 4, 2, Марица 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Парижка Комуна 2, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Славянска 23, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, УПИ XV-3798 Кв.2, Юрий Гагарин Строеж на Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2

17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 Кв.8, УПИ ХIII, Кв. 11, Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв.23, Вила

18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: IX-60, Кв.12, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица, Вила, Вз Бистрица

На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Костинброд: Дванадесети Април 6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а, Еделвайс 29, 50, 44, 48, 25, 46, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа 3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13, Малина 31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 27, 1, 8, 3, 19, 4, 21, Момчил Войвода 1, 9, 3, 1а, 8 II Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15, Незабравка 1, 3, 6, 2, 4, 5, Обединена 17, 19, 17а, 9, 21, 27, Петър Берон 6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1, Роза 8, 2, 6, 4, 3, 1, Спортист 10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5, Средна Гора 2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7, Фондови Жилища 138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133, Цар Самуил 10, 12, 16а, 24, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6, Цветна 5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9

Община Своге  

15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Луково

15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Губислав, Общ. Своге

15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дружево, Общ. Своге: Вила, Вила

15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 46, 22, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща, Вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, Вила

15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Левище, Общ. Своге

15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща, махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ -XV-46, махала Лак, Вила, Вила, махала Старо Село, къща, Вила, 2

15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оплетня, Общ. Своге: Парцел V-94, Кв.3, Вила

19.07.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Добравица, Общ. Своге

19.07.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Искрец, Общ. Своге: Божица 42, 31, Габер 39, 18, 16, 14, 26, Иван Вазов 19, Искра 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, ХхIх-608, Кв.34, Явор 5

19.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Владо Тричков, Общ. Своге: 100 2, махала Голяма Лъка, махала Клисура, махала Пехчаница Вила, махала Ромча, ул.126 махала Голема Лъка

Община Сливница  

15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: ТП Гара Алдомировци

15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: ТП Мелницата

15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: Алдомировска (Г.Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв.19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, Вила

15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ПИ №67372.26.118 Местн. Сарай

16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бахалин, Общ. Сливница: Вила

На 15.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: 21-ва 3, 36-та 3, 41-ва 107, III-288 Кв.48, IV, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Детелина (Д.Благоев) 3, Здравец (Бр.Станиславови) 21, 6, Иван Вазов УПИ І-641, Кв.1, УПИ 11-616 Кв 8, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Кметство, ТП Дулерови

18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов 17, 23, 24, 25, 20, 22, 28, 19, 27, 29, 26, 21, Войнишка Махала, Георги С. Раковски 8 А, 21, 38, 22, 12, 16, 35, 10, 24, 40, 28, 17, 33, 37, 34, 41, 23, 36, 32, 30, 20, 18, 19, 15, 14, 16а, 42, 29, 26, 25, 43, 27, Гургулят 7, 16, 9, 5, 11, 14, 13, 12, 3, 15, 8, 10, 1, 6, Капитан Радко Димитриев 46, 48, Михаил Георгиев Кенин 27, 19, 28, 30, 36, 38, 35, 34, 15, 26, 25, 21, 32, 24, 17, Паисий Хилендарски 6, Шейново 2, Юрий Гагарин 31, 27, 110 УПИ V-1624 Кв. 35, 84, 86, 100, 74, 98, 35, 114, 80, 76, 37, 82, 108, 39, 78, 25, 96, 102, 29, 43, 112, ТП Мелницата

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.

EspressoNews