Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 19-23 октомври

146 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 19-23 октомври, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище

На 19.10.2020 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Божурище: 022145, VI -002024, Девети Септември 11, 6, 13, 3, 15, 16, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 Кв.4, 12, 2, VIII-022188 Кв.10, 7, 9, 13 Имот 002044, Кв.10, 17, 18, Кв.Девети Септември, Лястовица 2, Пи 65 Кв.9ти Септември, Руен 3б, УПИ 14-022043 Кв.9, УПИ V -002004 Кв.4, УПИ V-02249 Кв.10, УПИ XII -38 Кв.3, УПИ XIII -002004 Кв.4, УПИ Х-022044 Кв.9, УПИ ХІІІ-015133, Феникс 13, 15, 22, Щъркел 11, М. Шеовица, Квартал, Кв.9 ІХ УПИ IV-22кв.5

На 19.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Хераково, Общ. Божурище: II-024019, XII-396 И XII-397, Кв.39, УПИ 024020, Кв.4, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ XXIV-025093, Кв.1, М.Герена

На 20.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мала Раковица, Общ. Божурище: С.Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв.2

На 20.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 21.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 22.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, 123.211, VІІІ-485, Кв.34, Александър Александров 69, Георги Аспарухов - Гунди 17, Космонавт Ал. Александров 33, 26, Космонавт Георги Иванов 82, Космонавт Георги Иванов 172, 119, Местност Могила, Пейо Яворов 6, 10, ПИ 123.274, Пчела 4, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв.8, УПИ XXI, Кв. 17, УПИ ХVІІ-Общ, Кв.19, УПИ- XII-148 Кв.10, УПИ-190кв 15, УПИ-IX-485, Кв.34, УПИ V-016025 Кв.1, Къща, М.Гуното,, Къща, Вила, Къща

На 23.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, 123.211, VІІІ-485, Кв.34, Александър Александров 69, Георги Аспарухов - Гунди 17, Космонавт Ал. Александров 33, 26, Космонавт Георги Иванов 172, 119, Космонавт Георги Иванов 82, Местност Могила, Пейо Яворов 6, 10, ПИ 123.274, Пчела 4, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв.8, УПИ XXI, Кв. 17, УПИ ХVІІ-Общ, Кв.19, УПИ- XII-148 Кв.10, УПИ-190кв 15, УПИ-IX-485, Кв.34, УПИ V-016025 Кв.1, М.Гуното, Къщи, Вили.

Община Годеч

На 19.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 23.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: VI-1405, Кв.130, М.Свинарника, Мах.Джуричова Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15, Местн.Цоланова, Найденова Махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, Пи 004087 Найденова Махала, Русе 35, Софийско Шосе 50, Хан Аспарух 1а, Цикура, Цоланова 9, 13

На 19.10.2020 г. /10:46 - 11:30 ч./ - Гинци, Общ. Годеч

На 20.10.2020 г. /09:30 - 15:16 ч./ - Разбоище, Общ. Годеч: Мес Стойков Връх, Къща

На 22.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: VI-1405, Кв.130, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, М.Свинарника, Мах.Джуричова Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15, Местн.Цоланова, Найденова Махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, ПИ 004087 Найденова Махала, Русе 35, Свобода 1, Софийско Шосе 50, Хан Аспарух 1а, Цикура, Цоланова 9, 13

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Бракьовци, Общ. Годеч: Улично Осветление

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Гинци, Общ. Годеч: Местност Петрохан, Местност Полеглица, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ IX-485 Кв.14, УПИ ІІІ-209 Кв.20, Къща, Къща, Вила

Община Драгоман

На 23.10.2020 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драгоман: II Кв.52, Акация 1 11, 1, Александър Стамболийски 7, 12, 10, 8, 4, № 1, 6, Павилион, Васил Левски 6, 4, Витоша 5, 1, Люляк 11, 6 1-2, Свети Стефан 1 11, 9, 10, 4, 6, 7, 3 4, 1 2, 8, 4, 7, 9, 5, 6, Пппжб, 13, 10, 11

На 19.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: Вилна Зона Язовира, Вила

Община Костинброд

На 21.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: III-174, Vii-66, Гълъбов Камък, М. Могилата Упи77, 24, Пи №243, Кв.25, УПИ 77.9, Вила, Къща, Пи 77.41

На 19.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 20.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 21.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 22.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ На 23.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М.Пояке, Местност Пояке Имот 150.8, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ііі-321, Кв.20, Вила, УПИ 431, Кв.26

На 21.10.2020 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: 3479, Кв.239, Александър Стамболийски 81, Балван, Безименна Хладилен Склад, Ломско Шосе 31, Маслово, Рила 5, 1, 14, 7, 4, 2, 10, 8, 6, София 8, 6, 1, 10, Стефан Караджа 5а, 7, Стопански Двор, УПИ XIX-3709 Кв.221, Успех 11, Хаджи Димитър 18, 14, 20, Ххiii-2787 Кв. 154, Пи 3473, Кв.239, 1 Море 1, Стопански Двор Сушилня, Стопански Двор

На 21.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Беледие Хан, Белидие Хан Къща, Белидие Хан, Махала Беледие Хан, Беледие Хан, Мес. Беледие Хан

На 21.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Понор, Общ. Костинброд: УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

На 21.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Чибаовци, Общ. Костинброд: Кв5 12, П-Л ІІ-224, Кв.27, Вила

На 21.10.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: Виолина 7, 8, 1, 6, 9, 5, 3, Еделвайс 10, 39, 16, 55, 41, 47, 45, 49, 33, 14, 20, 31, 35, 12, 26, 18, 53, 37, 43, 24, 51, Здравец 8, 6, 3, 1, 10, 4, 5, Осми Март 3, 5, 8, 1, 2, 10, 7, 4, 6, Площада , Синчец 2, 3, Теменуга 15, 11, УПИ Vii-596 Кв.50 , Хан Аспарух 65, 64, 19, 82, 57, 58, 35, 39, 67, 51, 47, 52, 41, 49, 37, 48, 70, 54, 43, 78, 76, 68, 66, 72, 56, 60, 74, 80, 50, 71, 53, 69, 59, 61, 62, Шопска Комуна 24, 29, 9, 20, 12, 2, 14, 18, 15, 7, 19, 13, 5, 27, 23, 21, 8, 6, 25, 10, 11

На 21.10.2020 г. /13:46 - 14:30 ч./ - Голяновци, Общ. Костинброд: В и Т ТРЕЙД ЕООД

На 21.10.2020 г. /13:46 - 14:30 ч./ - Костинброд: УПИ Ii 4162, 18-2059, Кв. 150, Александър Стамболийски 53, 60, 55, 54, 52, 56, Ален Мак 5, 2, 4, 2а, 6, 3, 1, 6а, Асен Златаров 15, 3, 10, 11, 10а, 13, 7, 9, 8, 6, 4, 5, Бачо Киро, Бреза 4, 5, 2, 1, 6, 3, Бузлуджа 3, 6, 10, 8, 2, 12, Валери Чкалов 2, 10, 20, 6, 12, 4, 14, 16, 18, 16а, 8, 22, Васил Левски 6, 10, 2, 4, 8, Вишня 10, 4, 6, 1, 2, 5, 4а, 2а, 12, Възход 21, 15, 9, 3, 18, 23, 11, 28, 4, 27, 16, 17, 7, 1, 13, 19, Георги Бенковски 2, 3, 5, Георги С. Раковски 44, 61, 69, 67, 59а, 55, 42, 73а, 77, 73, 44а, 65б, 40, 61а, 79, 57а, 58, 83, 50, 57, 65а, 60, 54, 52, 81, 63, 46, 62, 65, 46а, 71, 50а, 75, 59, 87, 85, 56, 55, 75, 45, Детелина 8, 12, 15, 17, 13, 19, Димчо Дебелянов 27, 33, 16, 20, 22, 29, 31, 24, 35, 18, 28, 26, 13, 11, 25а, 6, 19, 14, 21, 23, 25, 23 1, Захари Зограф 2, 3, 1, Зора 9, 7, 2, 5, 8, 6, 3, 4, 1, Иван Вазов 16, 16а, 33, 22, 19, 21, 31, 25, 27, 20, 23, 18, 27а, 29, 18а, Йордан Йовков 77, 84, 75, 88, 73, 63, 86, 67, 61а, 65, 78, 88б, 81, 88а, 71а, 71, 79, 80, 77а, 83, 59, 29а, 66, 62, 55а, 68, 50, 57, 60, 70, 54а, 72, 41, 39, 49, 72а, 31, 54, 76, 74а, 52, 56а, 74, 33, 37, 37а, 35, 64, 61, 68а, 55, 56, 26, 5д, 10, 5а Къща, 5, 1, 2, 3, 16, 15, 22, 5к, 7, 10, 17, 9, 12, 22 А, 13, 11, 14, 38а, 36, 21, 44, 40а, 19д, 46, 46а, 17, 19, 25, 24, 23, 42а, 123, 57, 38, 40, 44а, 42, 38 Къща, 19г, Китка 3, 7, 5, 8, 2, 1, 9, 6, Лилия 21, 23, 12, Ломско Шосе 62, 56а, 58, 40а, 36а, 37, 49, 44, 51, 50, 36б, 47, 54, 42, 41, 35, 40, 52, 46, 39, 56, 45, 38, 63, 43, Люляк 11, 14, 5, 4, 7, 9, 6, 10, 8, 12, 13, 17, Мизия 25, 3, 22, 5а, 13, 17, 19, 18, 10, 1, 11, 22а, 21, 2, 20, 7, 29, 29а, 5, 16, 31, 12, 14, 15, 6, 23, Момина Сълза 1а, 2, 3, 4, 2а, 1, Момчил Войвода, Мургаш 7, 16а, 16, 3, 7а, 14, 18, 10, 12, 3а, 8а, 6, 2, 5, 1, 4, 9, 10а, Нарцис 9, 10, 10а, 1а, 12, 5, 8, 1, 7, 3, 4, Никола Й Вапцаров 4б, 12, 12 Единство, 11, 13, 17, 19, 15, Обединена 46, 58, 56, 42, Охрид 52, 78а, 45, 51, 53, 78, 50, 72, 35а, 56, 37а, 48, 57, 53а, 33а, 37, 55, 47, 54, 64, 51а, 70, 39, 80, 74, 68, 31, 64а, 76, 62, 58а, 49, 41, 66, 35, 11, 1, 11, 13a, 28, 34, 38, 36, 30, 25, 21, 42, 44, 17а, 27, 23, 26, 13a, 17, 32, 46, 29, 19, 40, 15, Плиска 1, Поп Богомил 10, 5, 7, 8а, 6, 1, 8, 12, 3, 2, 2 1, Преслав, Родина 2, 7, 4, 5, 1, 3, Русе 2, 8, 11, 22, 26, 7а, 9, 7, 18, 12, 20, 24, 17, 14, 1, 6, 1а, 10, 10а, 9а, 3, 5, Славянска 169, 175, 167, 24, 85, 23, 63, София 4, Странджа 1, Ул Илинден 4, УПИ 8 Кв.232 ПИ 38978.900.7511, УПИ VI-1524, УПИ VIII, Кв. 233, УПИ XLII-7642 Кв.123 УПИ XLIII-7643, Кв.123, УПИ XXVII-4019, Кв.60а, УПИ XXXII-7644 Кв.123, УПИ ХХХI-1524, Кв.85, Христо Ботев 14, 10, 12, № 10, 22, УПИ ІХ-1828, Кв.96а, 11, 17, 16, 15, 18, 13, Христо Смирненски 15, 14, 12а, 20, 19, 18, 16, 13, 17, Цанко Церковски 15, 12, 11, 8, 9, 13, 17, 21, 18, 7, 10, 19, 16, 23, Цар Калоян 9, 11, 12, 29, 2а, 7, 4, 19, 15а, 10, 11, 3, 22, 14, 2, 18, 8, 5, 13, 16, 17, 15, 1, 20, 6, 4а, Чакалов 6, 4, Шейново 5, 2, 8, 15, 17, 6, 9а, 10, 11, 1, 19, 6а, 18, 8а, 16, 20, 12, 14, 3, 7, 10а, Шипка 15, 5, 4а, 6, 11а, 7, 4, 10, 3, 14, 22, 27, 20, 25, 19, 23, 9, 13, 5а, 11, 16, 21, 1, 12, 17, 8, 24, 2, 18, Янко Забунов 1, 25а, 13, 15, 11, 6, 12, 28а, 27а, 32, 6а, 17, 33, 3, 16, 8, 31, 11а, 19, 18а, 27, 7, 23, 29, 25б, 21, 22, 24а, 25, 10, 9, 28, 33а, 2, 18, 26, 5, 33 Б, 20, 19б, 4, 14а, 14, 37, 35, 40, 34, 35а, 38, 36, 37а, 39, 39а, 3, 2, 1

На 21.10.2020 г. /14:01 - 16:16 ч./ - Костинброд: 16-1929 Кв.120, 38978.624.23, 4200, 4267, До Кв.20, 719030, VII-420, XI-5206, Кв.51, Антим I 11, 9, 6, 10, 8, 5, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, 26, 24, 18, 22, 20, 10, 6, 8, 12, 14, Братя Миладинови 16, 28, 5, 2, 22, 26, 30, 3, Пи 3877, Кв.50, 32, 1, 12, 24, Бяло Море 19, 15, 11, 5, 21, 4, 14, 16, 8, 1, 12, 9, 17, 2, 7, 18, 6, 10, 3, Величко Величков 2, 18, 15, 10, 17, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 22, 17, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 2, 31, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 19, 30, 42, 28б, 18, 24, 20, 16, Възход 32, 37, 54, 59, 44, 39, 49, 47, 35, 65, 41, 33, 50, 31, 56, 52, 36, 41а, 51, 43, 55, 45, 53, 35а, 43а, 50а, 63, 30, Генерал Влад.Заимов 16, 17, 11, 12, 19, 3, 1, 9, № 12, 18, 15, 13, 21, 2, 4, 8, 10, 23, 14, 5, 6, Генерал Столетов 3, 8, 1, 5, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, 8, Добри Чинтулов 6, 5, 13, 11, 12, 15, 3, 2, 10, 8, 9, 4, Драва 24, 8, 30, 11, 10, 5, 12, 13, 2, 17, 3, 22, 7, 18, 28, 4, 26, 15, 20, Дравски Бой 16, 3, 1, 23, 25, 6, 21а, 15, 27, 12, 4, 17, 13, 8, 19, 5, 2, 14, 9, 10, 7, Ивайло 2, 7, 8, 12, 6, Иван Асен II 5, 14, 4, 8, 15, 1, 6, 2, 12, 11, 9, 3, 16, 18, 13, 10, 7, Иван Вазов 65, 58, 38, 34, 52, 42, 49, 26, 46, 28, 30, 39, 45, 51, 47, 48, 44а, 41, 33, 55, 59, 43, 37, 35, 44, 50, 32, 39а, 36, 56, 53, 41а, Извор 1, 2, 3, 6, Изгрев 45, Индже Войвода 2, Капитан Райчо 1, 3, 6, 8, 2, 4, Клокотница 7, 2, Ком 8, 6, 7, 13, 1а, 1, 2, 5а, 5, 9, 11, 7а, 3, 3а, 10, 15, Константин Величков 11, 2, 12, 7, 15, 4, 9, 14, 8, 6, 17, 5, 13, 16, Къпина 1, 4, 1а, Ломско Шосе 91, 92, 94, 90, 97, 87, 86, 111, 77, 78а, 95, 100, 85, 99, 109, 79, 92а, 75, 101, 80, 78, 89, 84, 82, 119, 11, 83, 81, 90 Упихvіі-1403, Кв.227, 117, 83а, 98б, 80а, 98, 96, 93, 88, 71, 73, 62, 65, 59, 72, 63, 57, 64, 51, 66, 53, 55, 70, 68, 76, 74, 69, 67, 61, Любен Каравелов 5, 4-4а, 3, 6, 4, Люляк 1, 4, 3, Македония 4, 10, 2, 6, 14, 12, 5, 8, 16, 1, 4, 2, Марица 1, 3, 2, 13, 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, 11, 17, 31, 13, 37, 23, 27, 35, 19, 21, 15, 29, 25, Места 4, 6, Местност Стубела, Местност Твърдака, ПИ 4269, Мир 6, Могила 3а, 4, 6, 2, 1а, 8, 3, 1, Мургаш 14, Обединена 114, 82, 55а, 45, 64, 47а, 53а, 67, 68, 43, 61, 92, 60, 70, 78, 80, 94, 72, 57, 74, 65, 55, 76, 47, 78а, 63, 58а, 51, 58, 49, 53, 59, 62, 66, 7, 141, 135, 184, 139, 172, 127, 170, 170а, 176, 178, 188, 182, 174, 131, 125, 180, 133, 137, 160, 121, 150, 146, 113, 156, 148, 142г, 111, 127, 158, 162, 117, 125, 123, 109, 166-Е, 115, 164, 129, 220, 142, № 220, 154, 140, 168, Опълченска 3, 1, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Осми Март 3, 1а, 4, 5, 2, 1б, Парижка Комуна 2, Петко Енев 3, 2, 8, 7, 1, 6, 10, 9, 4, ПИ 3951 Кв.255, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Радецки 5, 1, 3, 7, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, 8, 2, 19, 21, 1, 11, 17, Ручей 23, 15, Сергей Румянцев 13, Славянска 23, Слана Бара 3, 1, 5, 4, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, 25, 20, 14, 30, 30а, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, ПИ 622032 М.Средорек, Стефан Стамболов 6, 6а, Страцин 18, 3, 16, 2, 13, 17, 5, 8, 6, 20, 24, 12, 15, 9, 11, 1, 7, 4, 22, Страцински Бой 3, Тополница 2, Трети Март 5, 4, 4а, 3, 2, 1, Турист 2, 4, УПИ IV-7332, Кв.60а, УПИ IX-4329 Кв.52, УПИ XI-4381, Кв.59 А, УПИ XIII-249.3532, УПИ XV-3798 Кв.2, УПИ XXIII-7334 Кв.60, УПИ XXXIII-3532, УПИ XXXIV-6208 Кв.260, УПИ-XXIII-7334, УПИ/Парцел4155, Кв.50, Хан Аспарух 12, 2, 4, 8, 1, 10, 6, 5, 7, Хан Крум 9, 1а, 3, 7, 2, 11, Цар Калоян 88, 15, 58, 56, 44, 52, 19, 3, 54, 21а, 23, 27, 60, 29, 40, 21, 31, 34, 32, 26, 42, 25, 24а, 46, 24, 60а, 30, 50, 28, 48, 36, 62, 27б, 38, Черноризец Храбър 3, 6, 16, 1, 4, 12, 14, 5, 18, 7, 10, Шияковци Цех За Паметници, 7, 3, 5, 1, Фургон, 9, Юрий Гагарин 49, 6, 21, 30, 37, 22, 53, 47, 11, 26, 40, 15, № 7, 33, 23, 1, 13, 3, 14, 35, 9, 17, 38, 24, 29 Жилищна Сграда, 6-2, 25, 57, 19, 36, 34, 41, 44, 20, 42, 32, 4, 46, 5, 2, 51, Обединена, 25, Строеж На Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2, 2, 6, 4, 8, УПИ ХХІХ-3689, Кв.123, М.Лъката

На 21.10.2020 г. /14:01 - 16:16 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: XXV, Ален Мак 26, 16, 20, 34, 41, 28, 29, 13, 2а Мах. Хаджия, 21, 2, 42, 6, 11, 15, 24, 5, 4, 14, 9, 19, 18, 43, 39, 38, 44, 3, 40, 30, 36, 27, 22, 32, 35, 31, 23, 1, Априлско Въстание 2, 1, 3, 4, 7, 5, Атанас Гълъбов 2, Блато, Бреза 5, 14, 7, 8, 10, 16, Бузлуджа 6, 7, 11, 5, 1, 4, 29, 9, Васил Левски 5, 70, 60, 68, 50, 53, 64, 52, 39, 38, 66, 56, 57, 44, 72, 35, 51, 58, 40, 65, 41, 59, 37, 67, 48, 55, 62, 42, 45 Къща, 47, 49, 78, 63, 71, 54, 76, 74, 33, 11, 31, 25, 26, 24, 27, 15, 36, 11, 13, 14, 23, 10 Вила, 12, 10, 32, 3, 28, 30, 29, 34, 19, 17, 20, 21, Виолина 7, 8, 1, 6, 9, 5, 3, Вит 1, 6, 13, 5, 11, 8, 2, 3, 17, 12, 15, 7, 19, 2а, 4, 9, Витан 8, 6, 4, 3, 10, 1, 40, 28, 32, 30, 26, 38, 23, 25, 21, 24, Витоша 1, 5, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Добруджа 2, 4, Дравски Бой 11, 7, 1, Строеж В УПИ Vі-113, Кв.77а, 5, 3, 9, Дунав 2, 5, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, 10, 39, 16, 55, 41, 47, 45, 49, 33, 14, 20, 31, 35, 12, 26, 18, 53, 37, 43, 24, 51, 9, 5, 3, 7, 11, 1, Здравец 10, 8, 6, 3, 1, 10, 4, 5, Иглика 5, 7, 1, 3, 2, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Камчия 2, 3, 4, 5, 8, 12, 6, 10, Кап. Петко Войвода 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, 50, 31, 8, Кокиче 1 Къща, 3, 4, 2, Ком 26, 7, 14, 5, 4, 6, № 16, 10, 3, 2, 8, 16, 11, 13, 22, Кооператор 2, Липа 1, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Мах .Хаджия, Мир 4, 1, 3, 6, Мусала 3, 5, 2, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, 3, 5, 8, 1, 2, 10, 7, 4, 6, Осъм 10, 30, 4, 16, 18, 8, 28, 14, 6, 12, 2, 20, Пирин 2, 4, 6, 7, 1, 5, Площада, Първи Май 4, 2, 5, 19, 15, 17, 35, 38, 23, 41, 7, 33, 26, 13, 20, 28, 1, 24, 37, 30, 12, 25, 34, 29, 27, 21, 16, 14, 10, 9, 11, 18, Тракторен Стан, 42, Ракита 2, 6, 8, 1, 3, 5, 4, 7, Рила 6, 1, 5, 9, 2, 11, 3, 7, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Рожен 2, 8, 6, 10, 12, 4, Синчец 2, 3, Спортист 1, 3, 5, 4, Средна Гора 6, Стара Планина 11, 7, 5, 9, 3, 4, 1, Струма 17, 10, 15, 13, 11, 12, 7, 9, Тантил Стойчев 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, 26, 25, 21, 30, 23, 29, 27, 24, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, 15, 11, Тополница 18, 26, 15, 18, 38, 24, 20, 14, 22, 10, 17, 16, 3, 7, 6, 11, 5, 36, 9, 13, 2, 8, 32, 12, 34, Тракия 3, 5, 1, УПИ 019024, М.Под Село/Ливаге/, УПИ 7-113 Кв.77, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651, Кв.41, УПИ Lx, УПИ Vii Кв.34, УПИ VII-596 Кв.50, УПИ XIII-207 Кв.8, УПИ XLIX, УПИIX-1009, Кв.57, Упиxxі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух 2, 1, 65, 64, 19, 82, 57, 58, 35, 39, 67, 51, 47, 52, 41, 49, 37, 48, 70, 54, 43, 78, 76, 68, 66, 72, 56, 60, 74, 80, 50, 71, 53, 69, 59, 61, 62, 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, 9, 27 УПИ Ххvііі-806, Кв.52, 22, 42, 11, 44, 32, 6, 33, 28, 36, 8, 20, 24, 5, 38, 14, 4, 18, 40, 3, 1, 34, 21, 19, 23, 10, 29, 46, 7, Хан Крум 2 Къща, 1, 4, 7, 6, 3, 5, Христо Ботев 34, 37, 23, 25, 26, 24, 9, 12, 13, 27, 22, 18, 14, 7, 16, 23, 5а, 5, 15, 2б, 2, 4, 19, 21, 11, 20, 8, 2 Б, 10, 29, 31, 3, Цветна 7, 4, 5, 1, 9, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шипка 2, Шопска Комуна 65, 4, 3, 1, 24, 29, 9, 20, 12, 2, 14, 18, 15, 7, 19, 13, 5, 27, 23, 21, 8, 6, 25, 10, 11, 62, 57, 65, 67, 53, 59, 55, 49, 44, 56, 61, 63, 47, 58, 42, Къща, 60, 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 11, 32, 19, 33, 13, 19 Вила, 38, 28, 30, 13, 85

Община Своге

На 22.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / На 23.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / - Бов Гара, Общ. Своге: Склад

На 19.10.2020 г. /08:01 - 16:30 ч./ На 20.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ На 21.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч.; 09:16 - 10:00 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ На 22.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ На 23.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Осеновлаг, Общ. Своге: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол, Къща

На 19.10.2020 г. /09:00 - 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / - Церово, Общ. Своге: VII, VII-223, Кв.48, XIV-368, XVII-234, Кв.48, Александър Стамболийски 9, Балатон 1, Балкан 3, Бор 2, 1, Борис I 7, 13, Възраждане 34, 24, 15, 6, 1, Георги Георгиев 3, Димо Хаджидимов 10, Иван Вазов 1, Искър 11, 25, 21, 19, 3, 23, 1, Искърско Дефиле 1, Кирил И Методий 23, Латинка 20, Мах.Гламек 498, Мир 9, Неофит Рилски 6, Неофит Рилски 3, 12, Никола Й.Вапцаров 9, 18, 8, Околовръстна, Освобождение 12, 2, Осми Март 9, 7, 6, 8, Прогрес 5, 9, 7, 3, 8, Простор 13, Свобода 21, 8, 13, 23, 6, 10, 19, 17, 11, 12, 14, 5, Теменуга 10, Тодор Каблешков 12, Трети Март 26, 18, 5, 10, 13, 22, 20, 4, 9, УПИ III-524, Хан Аспарух 1, Хан Кубрат 6, Читалище Христо Ботев, Шипка 6, 2, 3, 8, 1, Явор 4, 3, 4, 2, 1,, Вила, Къща, 13

На 19.10.2020 г. /09:00 - 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / - Бов Гара, Общ. Своге: Волга 8, 1, 14, 16, 3, 6, 10, Вълчан Войвода 2, Демокрация 12, Издримец 2, 32 Вила, 36, 34, 7, 19, 39, 18 А, 18, 3, Искър 8, 35, Кокиче 1, Паисий 1, 3, Садината 9, 11, 25, 15, 7, 13, 23, 19, 17, 21, Сирак 7, 29 С.Бов/Гара Бов/, 15 Къща, Трескавец 4, 8, 3 А

На 19.10.2020 г. /09:00 - 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / - Желен, Общ. Своге: Волга 20, 13, 40, 9, 7, 38, 15, Желен Вила, Заря, Издримец 73, 69, 38, 57, 79, 55, 51, 54, 43, 36, 89, Култура 11, Мах.Орниче, Махала Бабин Дол, П-Л Хі-45, Кв.2, Път 16, Теменуга, Трескавец, УПИ Vi-30, Вила, Вила

На 19.10.2020 г. /09:00 - 10:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / - Своге: Алилица, Бобковица Вила, Възраждане 2, 3, 5, 4, 1, Градище 19, 13, 9, 27, 25, 17, 3, 23, 15, 5, 21, 1, № 25, 7, 11, Грохотен 8, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Махала Едрева Нива, Махала Раньов Дол, Махала Свиново, Слънце 35, 47, 24, 34, 51, 38, 53, 55, 28, 49, 19, 26, 36, 39, 37, 30, 33, 32, 41, 43, 22, 45, Турист 3, 5, 4

На 19.10.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бов Гара, Общ. Своге: Еделвайс 5, Здравец 6, 19, 7

На 19.10.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге

На 19.10.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Желен, Общ.Своге: МТП Поглед, ОСП Драганова Бърдо, Вила, Вила, Вила, Вила, Къща, Долово, Вила

На 20.10.2020 г. /08:01 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дружево, Общ. Своге: Вила, Вила

На 20.10.2020 г. /08:01 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Левище, Общ. Своге

На 20.10.2020 г. /08:01 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, Мах.Кат Къща, Мах.Мъжев Дел 7, Мах.Ръжища, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ-XV-46, Мах.Лак, Вила, Вила, Махала Старо Село, Къща, Вила, 2

На 20.10.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково

На 20.10.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Губислав, Общ. Своге: Пробойница Къща

На 20.10.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Гара Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 22, 46, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, Махала Държанчова Нива, Пробойница Вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, Вила

На 20.10.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Мах.Радеж Тп Равна Нива

На 20.10.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Оплетня, Общ. Своге: Мах.Свражен, Парцел V-94, Кв.3, Вила

На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Своге: Домишлярете, Слатина

На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД / - Церово, Общ. Своге: Vii, Vii-223, Кв.48, Xiv-368, Xvii-234, Кв.48, Александър Стамболийски 9, Балатон 1, Балкан 3, Бор 2, 1, Борис I 7, 13, Възраждане 34, 24, 15, 6, 1, Георги Георгиев 3, Димо Хаджидимов 10, Иван Вазов 1, Искър 11, 25, 21, 19, 3, 23, 1, Искърско Дефиле 1, Кирил И Методий 23, Латинка 20, Мах.Гламек 498, Мир 9, Неофит Рилски 6, Неофит Рилски 3, 12, Никола Й.Вапцаров 9, 18, 8, Околовръстна, Освобождение 12, 2, Осми Март 9, 7, 6, 8, Прогрес 5, 9, 7, 3, 8, Простор 13, Свобода 21, 8, 13, 23, 6, 10, 19, 17, 11, 12, 14, 5, Теменуга 10, Тодор Каблешков 12, Трети Март 26, 18, 5, 10, 13, 22, 20, 4, 9, УПИ Iii-524, Хан Аспарух 1, Хан Кубрат 6, Читалище Христо Ботев, Шипка 6, 2, 3, 8, 1, Явор 4, 3, 4, 2, 1, Вила, Къща, 13

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272.159.9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59, 60, Кв.9

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Добравица, Общ. Своге

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Добърчин, Общ. Своге: М. Люшничец, Улично Осветление, Вила

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Завидовци, Общ. Своге: Акация 1, Вила, Цъфти Трън

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Искрец, Общ. Своге: 048015, 055051м.Ливадите, I-133, Кв.21, VII-630, Кв.59, VIII-612 Кв.49, VІІІ-369, Кв.16, Акация, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, Кв.25, 13, 15, УПИ Х-418, Кв.210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 26, 18, 16, 14, 39, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 Къща, 19, Извирало, Искра 11 Къща, 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, Махала Баломир Вила, Махала Божица, Махала Букет 231, Мах.Букет И Коньовци, 228, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък 245, Махала Коньовци Вила, Махала Кукла Вила, Махала Кулинци, Махала Сврачковци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Чуй Петел 10, Меча Поляна 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, Пи 32843.50.9, Прекрутовци, Самоковска 19, Санаториума, Стара Планина 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 Къща, 16, УПИ I-436 Кв.28, УПИ III-481 Кв.29, УПИ III-481 Кв.29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72 УПИ V-421, Кв.26, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 Къща, 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХХIХ-608, Кв.34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, Вила, 125, 0, 1

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Свидня, Общ. Своге: Кв.Коньовци, Махала Букет Вила, Махала Коньовци, Махала Ценов Мост

На 23.10.2020 г. /15:46 - 16:30 ч./ - Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, МТП Свиново, Слатина, ОСП Свиново

Община Сливница

На 20.10.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Капитан Олимпи Панов 8 Упу VI-000317

На 24.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бахалин, Общ. Сливница: Вила

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.

EspressoNews

Последвайте EspressoNews във Фейсбук