Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 23-27 ноември

80 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Годеч, Драгоман и Костинброд ще има в периода 23-27 ноември, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Годеч

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Връдловци, Общ. Годеч: УПИ  Х-38 Кв.8,  82, Вила, 1, Къща

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Годеч: 003670, 005118, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, V-1524 Кв 119, Vi-1405, Кв.130, X-1923, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 Местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 31а, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 1, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 128, 90, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 84, 61, 67, 120, 92, 96, 1, 3, 48, 64, 37, 11, 28, 29, 25, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 36, 47, 32, 52, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Ахтопол 6, Баба Тонка 3, 6, 2, 4, Бор 10, 4, 2, 12, Вила, 8, 1, 6, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 7, 1, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Васка Емануилова 10, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 6, 1, Видлич 1, 6, Височка 3, 1, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С.Раковски 9, 7, До 1, 4, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 3, 9, 5, 11, 3, Детелина 12, 15, УПИ  Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 23, 24, 16, Къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, Вила, 28, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елечанова МТП, Вила, Елин Пелин 12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13, Елха, Заводска 4, 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 39, 56, 81, 69, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 37, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 24, 26, 3, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 14, 16, Иван Вазов 27, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, 25, 7, 9, 11, 3, 2, 15, 6, 1, 13, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игнат Емануилов 2, 1, 4а, Искър 1 Кв.Старо Село, Йовкина №,  Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 Къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком 3, 28, 15, 12, 4, №10, 19, 26, 39, 21, 17, 37, 20, 24, 30, 16, 35, 8, 32, 11, 18, 9, 13, 22, 14, 34, Космонавт 20, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М.Молак, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, Мах.Джуричова 3 Къща, Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15, Махала Елечанова Вила, Махала Молак, Махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, Местност Ваге Параклис, Молак УПИ  ІІ-215, Кв.18, Вила, Къща, УПИ  I64 Кв.7, VIII-142, Колиба, Имот.2036, Вила, Строеж, Молашка 4, 6, 1, 3, 2, Найденова Махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 7, 8, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 2г, 14, 7, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 25, 27, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 12, 9, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 2, 11, 7, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, 9, Новодомска 6, 7, 1, 10, 8, 2, 3, 4, 5, Нягулова 15, 39, 27, 14, 29, 28, 24, 49, 44, 6, 7, 9, 31, 40, 22, 16, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 20, 5, 35, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 54, 33, 32, 26, 23, 42, 8, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, 18, Отец Паисий 18, 15а Къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина И Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петров Рид 9, 23, 11, 2, 1, 13, 17, 19, 15, 7, 6, 3, 4, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова Махала, ПИ 15309.134.633 Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Пуалица 23, 16, Първи Май 15 УПИ  ХVІ-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 11, 14, 7, 1, Раковски 5, 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 29, 37, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Стойкина, Теменуга 1, 8, 2, 4, 6, 10, 10, 8, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 11, 7, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, Ул.3-та №35а, Ул.Петрушин Христов, УПИ  006939, УПИ  4-344, Кв.45

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Голеш, Общ. Годеч:  Парцел VІІІ-413, Кв.26

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Губеш, Общ. Годеч: УПИ  VII-125, Кв.18

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Комщица, Общ. Годеч: УПИ -XII, Вила

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Лопушня, Общ. Годеч: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ  XIII-5, Кв.5, Къща, Вила

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Смолча, Общ. Годеч: Вила

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Шума, Общ. Годеч: 03049, Земл.На С.Шума, Мах.Манови Извън Регулация, Извън Регулация, П-Л XIX-53, Кв.3, Ракето, УПИ VII-023031, Кв. 47, УПИ  XVII-41, Кв.11, УПИ  ХV-23, УПИ -VII-78,  Вила, Къща, Вила, УПИ VVII-71в.1

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./  На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Бърля, Общ. Годеч: УПИ Х, Кв.24

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./  На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Ропот, Общ. Годеч

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./  На 26.11.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./  На 27.11.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ - Станинци, Общ. Годеч

На 23.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. ; 09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч. /  На 24.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. /  На 25.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. /  На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. /  На 27.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - Равна, Общ. Годеч: Къща

Община Драгоман

На 23.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. ; 09:01 - 10:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 09:01 - 16:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Драгоман: Кл. № 210006726797

На 23.11.2020 г. /09:01 - 10:16 ч. ; 09:01 - 16:16 ч. ; 15:01 - 16:16 ч./ - Чепърлинци, Общ. Драгоман: Обект Гърмище

На 24.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Международно Шосе

На 25.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Драгоман: Международно Шосе Билборд, Патриарх Евтимий 9, ПИ 23409.176.27

На 25.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./  На 27.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владиславци, Общ. Драгоман:  УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33,  Къща, УПИ ХІ-239, Кв.23

На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Вишан, Общ. Драгоман

На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владиславци:  УПИ  XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, Къща, УПИ ХІ-239, Кв.23, Къща, УПИ  ХІ-239, Кв.23

Община Костинброд

На 23.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 24.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 25.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 27.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, III-344, Кв.21, М. Пояке, Местност Пояке Имот 150.8, Поляке, с. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ ІІІ-321, Кв.20, Вила, УПИ 431, Кв.26

На 23.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 24.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 25.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 27.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: IV-73 Кв.11, Кърна Орница, ПИ 021038, УПИ V-98 IV-98 Кв 20, УПИ VI-42, Кв.9, Вила

На 23.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 25.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 26.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 27.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Дръмша, Общ. Костинброд: 87, 331 М.Над Училището, X-233, Зад Училището ПИ 147, Връх Манчо, Вила, Къща, УПИ 106.619, Къща

На 24.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - Дръмша, Общ. Костинброд: 87, 331 М.Над Училището, X-233, Зад Училището ПИ 147, Къща, Връх Манчо, Вила, Къща, УПИ 106.619

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Годеч, Драгоман и Костинброд- улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.

EspressoNews

Последвайте EspressoNews във Фейсбук