Ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 29 юли-02 август

216 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 29 юли-02 август, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище  

29.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ 01.08.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Гурмазово, Общ. Божурище: IV-020070, XI-020018 Кв. 44, Гурмазовско Шосе 7, ПИ 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв. 26, УПИ III-001141, Кв. 39, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански 26, 32, къща, ВЕС за Минерални Торове, Фургон

29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Храбърско, Общ. Божурище: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, Вила

29.07.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Пролеша, Общ. Божурище: 70 Лят Кухня, IV-Училище, VI-70, Кв. 7, Васил Левски 74, Христо Ботев 90, къща, 51

29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Хераково, Общ. Божурище: ПИ 145016

31.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Гурмазово, Общ. Божурище: IV-024064, Парцел ІІ-77, Кв. 28, УПИ III-112 Кв. 11, къща

31.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово, Общ. Божурище: XXIII-82 Кв. 32, ПИ 001019 М. Матерка, УПИ ІV-38, Кв. 4, М Матерка Кв 35, Вила

Община Годеч  

30.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Туден, Общ. Годеч: XXVII-280 Кв. 26, Кв. Мрамор УПИ VІІІ-155 Кв. 23, Мрамор Кв. 22 УПИ XVІ- 150, ПИ 73417. 7. 217, Вила, къща

02.08.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Годеч: Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Ком, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, махала Трап, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Свобода 1, Старо Село, Теменуга 1, 8, 2, 4, 6, Трап Бунгало, 60, 9, 25, махала Трап

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Букоровци, Общ. Годеч: УПИ V 130 Кв. 13, Вила

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Върбница, Общ. Годеч: къща, Вила

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Каленовци, Общ. Годеч: XI-83, Кв. 22, УПИ XI-4 Кв. 2, УПИ-ХІ-257, Кв. 12

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мургаш, Общ. Годеч: УПИ XIII- 96 Кв. 10, УПИ ХІІ-17, Кв.2, къща, къща

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Разбоище, Общ. Годеч: Мес Стойков Връх, къща

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Туден, Общ. Годеч: 015065, IV-86 Кв. 3, XXVII-280 Кв. 26, Кв. Мрамор УПИ VІІІ-155 Кв. 23, М. Марков Дол, махала Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVі- 150, ПИ 73417. 7. 217, Труден, УПИ I Кв. 6, Вила, къща, Вила, Вила

30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бракьовци, Общ. Годеч: местност Полеглица

30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Гинци, Общ. Годеч: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ IX-485 Кв. 14, УПИ ІІІ-209 Кв. 20, къща, къща, Вила

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бърля, Общ. Годеч: УПИ Х, Кв. 24

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Връдловца, Общ. Годеч: 82, Вила, 1, къща

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 4, 6, 2, Бор 1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Гради 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова Мтп, Вила, Заводска 4, Иван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игт Емануилов 2, 1, 4а, Йовки № ., Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М. Молак, махала Елечанова Вила, махала Молак, Молак УПИ Іі-215, Кв. 18, Вила, къща, УПИ I64 Кв. 7, VIII-142, Колиба, Вила, Строеж, Имот. 2036, Молашка 3, 4, 1, 2, 6, Никола Й. Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 6, 7, 44, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 5, 20, 56, 43, 37, 34, 30, 10, 2, 18, 32, 33, 54, 26, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 17, 13, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски 5, Свобода 1, 3, 10, Меха, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Стойки, Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344, Кв. 45, Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Цари 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14, Явор 4, 2, 10, № ., 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч: Парцел VІІІ-413, Кв. 26

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Губеш, Общ. Годеч: УПИ VII-125, Кв. 18

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Комщица, Общ. Годеч: УПИ-XII, Вила

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ропот, Общ. Годеч

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Смолча, Общ. Годеч: Вила

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Станинци, Общ. Годеч

Община Драгоман  

29.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Големо Малово, Общ. Драгоман: УПИ І-340, Кв. 32а, УПИ ХI-92, Кв. 15, къща, УПИ VІІІ-233, Кв. 16, Вила

29.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Несла, Общ. Драгоман: къща

29.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: Вила

30.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камък

30.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман

30.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ 31.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Несла, Общ. Драгоман: 000136, къща

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Липинци, Общ. Драгоман: Вила, къща

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чепърлинци, Общ. Драгоман

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беренде Извор, Общ. Драгоман: УПИ I-1 Кв. 1, Вила

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоил, Общ. Драгоман

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Акация 1, Владимир Поптомов 21, 7, 29, 31, 9, 11, 27, 5, 3, 23, 25, 1, 13, 19, Врътковица, Върбица 2, 4, Генерал Гурко 14, 17, 21, 11, 13, 9, 7, 19, 18, Георги Бенковски 4, 8, 5, 6, 2, 14, 7, Димитър Полянов 8, 2, 3, 10, 9, 4, 5, 1, 14, 12, Дрян 8, 4, 10, 6, Дув 1, 3, 6, Евлоги Георгиев 6, 1, 5, 9, 4, 3, Елин Пелин 22, 3, 18, 5, 12, 2, 1, 14, 9, Иван Вазов 36, 32, 50, 6, 12, 30, 18, 1, 2, 20, 43, 2 Вила, 10, 34, 4, 3, Кали 1, Козлодуй 3, Кондел 24, 6, Липа 1, 4, 3, 6, Люлин 2, 14, 16, 12, Междуродно Шосе 14, 13, 16, 3, 7, 8, 4, 9, 2, 15, 11, 20, 6, 24, Билборд, Миньор къща, 20, Мусала 3, 1, 2, 5, Осми Март 4, Осогово 3, 1, Патриарх Евтимий 9, Поп Андрей 6, 3, 10, 4, 1, 8, Поток 19, 17, Свети Георги 1, 10, 8, 18, Свети Иван Рилски 2, 19, 40, 33, 38 къща, 34, 55 Вила, 80, 41, Струма 2а, УПИ IV-1038 Кв. 78, УПИ XXI-392 Кв. 31, УПИ Х-966 Кв. 105, Филип Тотю 7, 20, Шейново 1, Явор 13, 20, 11, 32, 10, 7, 18, 4, 22, 8, 35, 21, 27, 42, 13, 36, 17, 5, 29, 14, 46, 6, 3, 24, 12, 26, 20, 1, 9, 16, 11, 15, 23, 28, 31, 38, 25, 30, 44, 53, 58, 72, 78, 10, 62, 43, 82, 68, 54, 47, 4, 61, 70, 45, 49, 3, 52, 8, 42, 60, 74, 2, 14, 64, 66, 48, 65, 57, 50, 63, 56, 51, 41, 59

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Калотина, Общ. Драгоман: Втора 6 къща, Калоти Военен, къща, Първа 78, 1 Бензиностанция, къща, къща, къща, Ул. Границата

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Летница, Общ. Драгоман: къща

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ново Бърдо, Общ. Драгоман: Вила, къща

30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Прекръсте, Общ. Драгоман

30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Беренде Извор, Общ. Драгоман: УПИ I-1 Кв. 1

30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Калотина, Общ. Драгоман: Втора 6 къща, Първа 78, къща, къща

30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман: къща, Вила

30.07.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Драгоил, Общ. Драгоман: М. Крива Бара / Кв. 12, местност Локва Пи-025022

30.07.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Калотина, Общ. Драгоман: Втора 1, Гкпп Калоти, Калоти, Първа 17, Границата

30.07.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Чорул, Общ. Драгоман: УПИ-ІХ-130, Кв. 18

31.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: Вила, къща

31.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ 01.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камъка, къща

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Начево, Общ. Драгоман: Вила

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишан, Общ. Драгоман

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Владиславци, Общ. Драгоман: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ ХІ-239, Кв. 23

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Бурел 2, Градище 1, Елин Пелин 3, УПИ I-318. Kb 34, Вила, 37, 6, УПИ ХІ-24, Кв. 3

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Село, Общ. Драгоман: Вила

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Грълска Падина, Общ. Драгоман: махала Горно Ново Село

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дол Невля, Общ. Драгоман: Вила

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Косми 3, 4, 28, 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петдесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Сред Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камбелевци: ХІІ-22, Вила, УПИ ІХ-Общ. Кв. 6

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Несла, Общ. Драгоман, Общ. Драгоман: 000136, къща, къща

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуковезер, Общ. Драгоман: УПИ-II, Вила

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ 02.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща

31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: Градище 1, УПИ I-318. Kb 34

31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила

31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ялботина, Общ. Драгоман

01.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман

01.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чепърлинци, Общ. Драгоман: Обект Гърмище

01.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоман

01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман

02.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Мало Малово, Общ. Драгоман: УПИ IV-15

Община Костинброд  

29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: местност Раниславци, УПИ III-10, Вила, М. Балач, 1, Вил Зо, къща

29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./  01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина, Общ. Костинброд: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, Махала Севил

29.07.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Богьовци, Общ. Костинброд: XIX-198, 264, Кв. 13, Имот 5340057, ПИ 534. 50, УПИ I-193 Кв. 16, УПИ II -29, Кв. 9, къща, № ., Вила

29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Костинброд: 4498, М. Кока Кола, II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Балкан, Бели Брези 1а, 7а, 3, 1, 5, 6, 4, 7, 8, 10, 12, 9, 14, Белица 9, 4, 27, 3, 22, 6, 11, 2, 8, 7, 5, 1, 11, 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, 27, 3, 26, 25, 9, 22, 18, 28, 20а, 44, 1, 23, 11, 30, 7, 38, 29, 48, 52, 19, 20, 13, 16, 36, 5, 36а, 16а, 32, 40, 24, 46, 42, 15, 34, 21, Г. М. Димитров 21 УПИ ХіV-3745, Кв. 76, 17, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, 25, 33, 15, 11а, 27, 23, 13, 31, 28, 21, 7, 9, 6, 17, 18, 11, Двадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Драва 11, Жп Мост 15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Захари Стоянов 2, Заяковица ПИ 38978. 273. 29, М. Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Искър 3, 4а, 8, 2, 4, 9, 1, 7, 5, 1б, 2б, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче 1, 3, Копривщица 4, Мали 5, Марица 5, 3, 2, 1, 8, 6, 4, Маслово 1, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 28, 24б, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Обедине 72, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, 24, Пайот Волов 41д, 41б, 41в, 1, Петровден къща, 4, 2, Пирин 4 къща, 8, 3, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 7, 4, 8, Рай Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, 21, 12, 35а, 22, 30, 35, 25, 33, 28, 23, 15, 17, 31, 11, 19а, 26, 29, 27, 32, 20, 10, 19, 13, 9, 14, 18, 16, Роса 1, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а, 2, УПИ XXV-3317, Кв. 76г, УПИ ХIII-3346, Кв. 76а, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Успех 11, Черно Море 3, 6, 4, 8, 2, 6, 5, 7, 1, Стопански Двор Маслово, 1, 360, 12, 37, 24, 25, 22, 16, 31, 15, 28, 29, 20, 30, 26, 14, 32, 21, 41, 17, 27, 19, 13, 39, 18, 38, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12

29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Опицвет, Общ. Костинброд

29.07.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ 02.08.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: УПИ ІV-126, Кв. 2 В. З. Бистрица, В. З. Бистрица УПИ ХVІ-164, УПИ VII-116, Кв. 1, УПИ-IX-510, Кв. 5а, Вила

29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: Ален Мак, Априлско Въстание 2, 1, 3, 4, 7, 5, Атас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бреза 5, 14, 7, 8, 10, 16, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 20, 21, 47, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, 6, 7, 11, 5, 1, 4, 29, 9, Васил Левски 5, 31, 25, 26, 24, 27, 15, 36, 11, 13, 14, 23, 10 Вила, 12, 10, 32, 3, 28, 30, 29, 34, 17, 19, 20, 21, Виоли 7, 8, 1, 6, 9, 5, 3, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, 8, 6, 4, 3, 10, 1, Гарата къща, Гере 1, 3, Детели 2, 3, 1, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, 10, 39, 16, 55, 41, 47, 45, 49, 33, 14, 20, 31, 35, 12, 26, 18, 53, 37, 43, 24, 51, 9, 5, 3, 7, 11, 1, Здравец 10, 8, 6, 3, 1, 10, 4, 5, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Иглика 5, 7, 1, 3, 2, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 44, 76, 42, 63, 64, 81, 46, 31, 8, 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, Кокиче 1 къща, 3, 4, 2, Ком 26, 7, 14, 5, 4, 6, № 16, 10, 3, 2, 8, 16, 11, Кооператор 2, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, 3, 5, 8, 1, 2, 10, 7, 4, 6, Площада, Първи Май 4, 2, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Синчец 2, 3, Слати 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Спортист 1, 3, 5, Тантил Стойчев 31, 26, 25, 21, 30, 23, 29, 27, 24, 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, 15, 11, Тополница 17, 18, УПИ 019024, М. Под Село/Ливаге/, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ IX-651, Кв. 41, УПИ VII Кв. 34, УПИ VII-596 Кв. 50, УПИIX-1009, Кв. 57, Утуката, Хан Аспарух 9, 27 УПИ ХХVІІІ-806, Кв. 52, 22, 42, 11, 44, 32, 6, 33, 28, 36, 8, 20, 24, 5, 38, 14, 4, 18, 40, 3, 1, 34, 21, 19, 23, 10, 29, 46, 7, 65, 64, 19, 82, 57, 58, 35, 39, 67, 51, 47, 52, 41, 49, 37, 48, 70, 54, 43, 78, 76, 68, 66, 72, 56, 60, 74, 80, 50, 71, 53, 69, 59, 61, 62, 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, Христо Ботев 34, 37, 23, 25, 26, 24, 9, 12, 13, 27, 22, 18, 14, 7, 16, 23, 5а, 5, 15, 2б, 2, 4, 19, 21, 11, 20, 8, 2 Б, 10, 29, 31, 3, Цвет 7, 4, 5, 1, 9, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шопска Кому 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68, 24, 29, 9, 20, 12, 2, 14, 18, 15, 7, 19, 13, 5, 27, 23, 21, 8, 6, 25, 10, 11, 57, 65, 67, 53, 59, 55, 49, 44, 56, 61, 63, 47, 58, 42, къща, 60, 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 65, 4, 3, 1, 56, Завод Срещу Гарата, 13, 85, 11, 32, 19, 33, 13, 19 Вила, 38, 28, 30

29.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: IX-60, Кв. 12, С. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ ХІІ-47, Кв. 10 В. З. Бистрица, Вила, Вз Бистрица

30.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ 01.08.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, местност Пояке Имот 150. 8, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ ІІІ-321, Кв. 20, Вила, УПИ 431, Кв. 26

30.07.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: В. З. Градец Кв. 48, М. Страта, Вила

31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 16-1929 Кв. 120, II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Бели Брези 8, 10, 12, 9, 14, Белица 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Г. М. Димитров 21 УПИ ХІV-3745, Кв. 76, 17, Двадесети Април 6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а, Двадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Еделвайс 29, 50, 44, 48, 25, 46, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Захари Стоянов 2, Иван Вазов 38, 34, 52, 42, 49, 26, 46, 28, 30, 39, 45, 51, 47, 48, 44а, 41, 33, 55, 59, 43, 37, 35, 44, 50, 32, 39а, 36, 56, 53, 41а, Изгрев 45, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі, Ком 8, 6, 7, 13, 1а, 1, 2, 5а, 5, 9, 11, 7а, 3, 3а, 10, 15, Копривщица 4, Липа 3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13, Ломско Шосе 71, 73, 62, 65, 59, 72, 63, 57, 64, 51, 66, 53, 55, 70, 68, 76, 74, 69, 67, 61, Люляк 1, 4, 3, Мали 31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 27, 1, 8, 3, 19, 4, 21, Мали 5, махала Лешков Връх, местност Стубела, Мир 6, Момчил Войвода 1, 9, 3, 1а, 8 II Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 28, 24б, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Мургаш 14, Незабравка 1, 3, 6, 2, 4, 5, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Обедине 17, 19, 17а, 9, 21, 27, Петър Берон 6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1, ПИ 3951 Кв. 255, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 7, 4, 8, Роза 8, 2, 6, 4, 3, 1, Спортист 10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5, Сред Гора 2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7, УПИ XXV-3317, Кв. 76г, УПИ ХIII-3346, Кв. 76а, Фондови Жилища 138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133, Цар Калоян 88, 15, 58, 56, 44, 52, 19, 3, 54, 21а, 23, 27, 60, 29, 40, 21, 31, 34, 32, 26, 42, 25, 24а, 46, 24, 60а, 30, 50, 28, 48, 36, 62, 27б, 38, Цар Самуил 10, 12, 16а, 24, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6, Цвет 5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9, УПИ ХХІХ-3689, Кв. 123, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12

31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: Атас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 20, 21, 47, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Гере 1, 3, Детели 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 44, 76, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слати 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката, Шопска Кому 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68

01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Царичина, Общ. Костинброд: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, махала Старо Село, местност Старо Село Сглобяема Жилищ Сграда, Паликарци, 1, Вила, Фургон, Махала Севил, Вила

01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Чибаовци, Общ. Костинброд: 101. 146, 101. 289 Кв. 63а, XIV-204, Имот 111. 10, Кв5 12, М. Разкръсте, Пи 101, П-Л Іі-224, Кв. 27, ПИ 038151, ПИ 266, Вила, Вила, Вила, Пи 038023, 038030 Кв. 8

02.08.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд, Общ. Костинброд: Блато 26, 24, 18, 22, 20, 10, 6, 8, 12, 14, Бяло Море 19, 15, 11, 5, 21, 4, 14, 16, 8, 1, 12, 9, 17, 2, 7, 18, 6, 10, 3, Велчова Завера 42, 28б, 18, 24, 20, 16, Гоце Делчев 8, Драва 24, 8, 30, 11, 10, 5, 12, 13, 2, 17, 3, 22, 7, 18, 28, 4, 26, 15, 20, Извор 1, 2, 3, 6, Капитан Райчо 1, 3, 6, 8, 2, 4, Марица 13, Маслово 11, 17, 31, 13, 37, 23, 27, 35, 19, 21, 15, 29, 25, Рожен 8, 2, 19, 21, 1, 11, 17, Софроний Врачански 25, 20, 14, 30, 30а, Страцин 18, 3, 16, 2, 13, 17, 5, 8, 6, 20, 24, 12, 15, 9, 11, 1, 7, 4, 22, Турист 2, 4, Явор 2, 6, 4, 8, М. Лъката

02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: III-174, IX-60, Кв. 12, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, Кв. 25, С. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ ХІІ-47, Кв. 10 В. З. Бистрица, Вила, къща, Пи 77. 41, Вила, Вила, Вз Бистрица

02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Богьовци, Общ. Костинброд: XIX-198, 264, Кв. 13, Имот 5340057, Общ. Костинброд, ПИ 534. 50, УПИ I-193 Кв. 16, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ IX-115 Кв. 26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв. 25 Преместваем Обект, къща, къща, Вила

02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Беледие Хан, Белидие Хан, Мес. Беледие Хан

02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан къща

02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Костинброд: 4498, М. Кока Кола, II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Балкан, Бели Брези 1а, 7а, 3, 1, 5, 6, 4, 7, 8, 10, 12, 9, 14, Белица 9, 4, 27, 3, 22, 6, 11, 2, 8, 7, 5, 1, 11, 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, 27, 3, 26, 25, 9, 22, 18, 28, 20а, 44, 1, 23, 11, 30, 7, 38, 29, 48, 52, 19, 20, 13, 16, 36, 5, 36а, 16а, 32, 40, 24, 46, 42, 15, 34, 21, Г. М. Димитров 21 УПИ ХіV-3745, Кв. 76, 17, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, 25, 33, 15, 11а, 27, 23, 13, 31, 28, 21, 7, 9, 6, 17, 18, 11, Двадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Драва 11, Жп Мост 15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Захари Стоянов 2, Заяковица ПИ 38978. 273. 29, М. Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Искър 3, 4а, 8, 2, 4, 9, 1, 7, 5, 1б, 2б, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел ХІІ, Кокиче 1, 3, Копривщица 4, Мали 5, Марица 5, 3, 2, 1, 8, 6, 4, Маслово 1, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 28, 24б, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Обедине 72, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, 24, Пайот Волов 41д, 41б, 41в, 1, Петровден къща, 4, 2, Пирин 4 къща, 8, 3, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 7, 4, 8, Рай Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, 21, 12, 35а, 22, 30, 35, 25, 33, 28, 23, 15, 17, 31, 11, 19а, 26, 29, 27, 32, 20, 10, 19, 13, 9, 14, 18, 16, Роса 1, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а, 2, УПИ XXV-3317, Кв. 76г, УПИ ХIII-3346, Кв. 76а, УПИ ХІ-3106, Кв. 235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, Успех 11, Черно Море 3, 6, 4, 8, Беледие Хан, Стопански Двор Маслово, 1, 360, 12, 37, 24, 25, 22, 16, 31, 15, 28, 29, 20, 30, 26, 14, 32, 21, 41, 17, 27, 19, 13, 39, 18, 38, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12, 2, 6, 5, 7, 1

02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Опицвет, Общ. Костинброд: УПИ XII-250, Кв. 25, 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв. 32, УПИ XV-86 Кв. 23, УПИ Іі-255, Кв. 25, УПИ ХV-18, Кв. 2, УПИ ІІІ-Общ., Кв. 42

02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Петърч, Общ. Костинброд: Атас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 20, 21, 47, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Гарата къща, Гере 1, 3, Детели 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 44, 76, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слати 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката, Шопска Кому 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68, 56, Завод Срещу Гарата

Община Своге  

29.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./  01.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Реброво, Общ. Своге: махала Преслъп Вила

29.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 01.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Томпсън, Общ. Своге: махала Купен, махала Равнище, махала Брънбарите, Тодор Каблешков 14, къща, Вила, къща

29.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 01.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Церецел: Общ. Своге Мтп Церецел, Вила, Вила, Вила

29.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Своге: Бобковица Вила, махала Раньов Дол

29.07.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Своге: Ангел Кънчев 10, 2, 12, 4, 9, 6, 1, 14, 8, 7, Дреновско Храсте, Дув 12, 23, 21, 19, 20, 14, 11, 17, 24, 7, 29, 4, 13, 10, 25, Искърски Пролом 1, 5, 7, 3, 11, 9, 13, Люлин 2, Мургаш 2, Неврелов Дол 15, 2, 12, 1, 9, Райко Даскалов 1, Рединска Китка №8, Сред Гора 1, Чайка 5, 4, 3, 7, 6

30.07.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Добърчин, Общ. Своге: М. Люшничец, Вила

30.07.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Искрец, Общ. Своге: 048015, 055051м. Ливадите, I-133, Кв. 21, VII-630, Кв. 59, Vііі-369, Кв. 16, Акация 1, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, Кв. 25, 13, 15, УПИ Х-418, Кв. 210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 39, 18, 16, 14, 26, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 къща, 19, Извирало, Искра 11 къща, 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, Кв. Коньовци, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, махала Баломир Вила, махала Божица, махала Букет 231, Вила, Мах. Букет и Коньовци, 228, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък 245, махала Коньовци Вила, махала Кукла Вила, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел 10, Меча Поля 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, Прекрутовци, Самоковска 19, Саториума, Стара Плани 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 къща, 16, УПИ I-436 Кв. 28, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща, 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХхIх-608, Кв. 34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, Вила, 125, 0, 1

30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ. Своге Мтп Свиново, Слати, Осп Свиново

30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272. 159. 9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9

30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Добравица, Общ. Своге

30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Завидовци, Общ. Своге: Вила, Цъфти Трън

30.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Искрец, Общ. Своге: I-133, Кв. 21, махала Букет махала Букет и Коньовци, махала Коньовци Вила

31.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Своге: Добри Чинтулов 4 къща, 3, 2, Искър 6г, 3, 1, Кирил и Методи 12, 4, 8, 3, 6, 7, 14, 18, 1а, 1, 16, 10, Отец Паисий 2, 6, 12, 4, 2 къща, 10, Шипка 1, 3, 5 къща, Юрий Гагарин 24

31.07.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: VII-223, Кв. 48, Иван Вазов 1, Искър 11, 25, 21, 19, 3, 23, 1, Неофит Рилски 6, Никола Й. Вапцаров 9, 18, 8, Околовръст, Осми Март 9, 7, 6, 8, Прогрес 5, 9, 7, 3, 8, Свобода 21, 8, 13, 23, 6, 10, 19, 17, 11, 12, 14, Трети Март 26, 18, 5, 10, 13, 22, 20, 4, 9, Шипка 6, 2, 3, 8

01.08.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Своге: 1778, махала Орлин, Орлин Вила, къща

01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: Ширита

01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Свидня, Общ. Своге: 3-ти Март 41, Еверест № 10, 4, 7, 15, 11, 13, 9, Л. Каравелов 13, 17, 12, 23, 8., 32, 24, 21, 17, 7, 14, 28, 26, 5, 16, 22, 10, 18, 19, 15, 25, 9, 30, 8, Любен Каравелов 8, М. Падеж, Мастирска Ливада, махала Батул-Турски Пролог, махала Мастирска Ливада 220, Вила, 221, Бунгало, 219, махала Дашовци, махала Кардашово 239, 210, 203, Вила, 236, 241, махала Стоевци, Оборище 11, Отец Паисий 54, 36, Правец 204, Преслап, Първи Май 20, 9, 7, 18, 16, 22, Свобода 11, 3, 1, 9, 7, Стара Плани 18, 3, 9, 16, 10, 13, 7, 14, 1, 11, 5, 12, Чавдар 8, Шипка 1, 5, 3, 6, Вила

01.08.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Своге: Кв. Домишлярете, махала Домишлярете, Слати Вила

01.08.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Редина, Общ. Своге: И 73040, М. Шурдилица, М. Текьова Нива

01.08.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Своге: Дреновско Храсте 1

02.08.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Свидня, Общ. Своге: 3-ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, къща, 21, 27, 7, 17, 16, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, Еверест 1, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, махала Гераковци Вила, махала Дашовци, Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М. Гераковци, Пи №14

02.08.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Свидня, Общ. Своге: М. Падеж, махала Стоевци, Преслап

Община Сливница  

29.07.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ 02.08.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Опицвет, Общ. Костинброд: Под Костело Землище С. Опицвет

29.07.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ 02.08.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България 5, Алеко Константинов 24, 27, 17, 18, 20, 25, 22, 23, 19, 21, 7, 12, 3, 11, 13, 8а, 16, 15, 4, 6, 9, 5, 1, 2, 8, 10, 14, Ален Мак 4, 2, 1, Васил Друмев 1, 6 УПИ ХVI-844, 2, 5, 4, 3, 7 къща, Васил Петлешков 11, 10, 8, 6, 13, 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4, Генерал Гурко 1, 7, 3, 9, 14, 5, Гео Милев 2, 14, 37, 43, 5, 9, 33, 31, 29, 35, 13, 17, 15, 45, 16 Склад, 6, 47, 16, 39, 11, 19, 21, 25, 1, 45а, 27, 4, 1а, Георги Бенковски 3, 1, 5, 2, 17, 10, 2, 25, 18, 12, 29, 23, 9, 16, 7, 11, 20, 4, 15, 8, 19, 21, 32, 22, 2 А, 30, 24, 26, 13, 27, 14, 28, 6, Д-Р Димитър Китов 16, 14, 12, 7, 9, 8, 18, 6, 1, 10, 3, 4, Еделвайс 16, 14, 1, 6, 2, 3, 8, 10, Жп. Гара Топливо-Склад, Иван Вазов 48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, 1, 96, 118, 120, 94, 102, 108, 112, 110, 63, 116, 106, 122, 6, 126, 104, 114, 124, 100, 90, 130, 98, 62, 39, 84, 82, 54, 90, 78, 47, 60, 88, 58, 43, 64, 80, 86, 68, 50, 48, 74, 56, 66, 72, 70, 45, 49, Иван Германов 7, 11, 10, 12, 6, 5, 10а, 3, 9, 8, 2, 1, 4, Искър 3, 1, Капитан Атас Узунов 18, 20, 11, 9, 9, 18, 11, 20, 2, 4, 6, 1, 1а, 3, 14, 7, 16а, 8, 5, 12, 20, Капитан Радко Димитриев 27, 33, 19, 14, 11, 4, 40, 18, 30, 22, 3, 21, 31, 12, 23, 36, 15, 1, 28, 24, 36а, 16, 25, 2, 7, 6, 34, 38, 20, 8, 32, 9, 10, 17, 5, 26, Кирил и Методий 13, Княз Александър I-Батенберг 24, 31, 26, 18, 27, 29, 31, 24, 18, 27, 26, 29, 6, 12, 15, 7, 7а, 9, 14, 3, 8, 11, 9а, 4, 10, Константин Величков 11, 17, 5 къща, 15, 19, 3, 5, 1, 9, 13, 7, Лев Толстой 9, 4, 3, 8, 14, 11, 19, 2, 1, 6, 5, 12, 16, 7, 10, 15, 17, 13, Люляк 3, 3а, 1, Максим Горки 6, 7, 6, 3, 7, 1, 22, 5, 16, 1, 18 къща, 2, 4, Мир 6, 6, 1, 3, 2, 4, Неделище 58, 38, 50, 44, 22, 26, 60, 32, 16, 46, 24, 10, 30, 54, 38а, 42, 42а, 40, 2, 14, 8, 56, 34, 18, 52, 6, 20, 12, 36, 4, 58а, 28, 34, 30, 58а, 40, 38а, 28, 50, 12, 24, 10, 2, 58, 38, 16, 8, 20, 52, 22, 6, 32, 54, 56, 18, 36, 46, 44, 4, 60, 26, 42, 14, 42а, 98, 92, 74, 88, 86, 78, 66, 82, 76, 92а, 66а, 62, 86а, 100, 98, 94, 68, 80, 90а, 72, 90, 84, 64, 84а, 102, 88а, 70, 96, Нешо Бончев 3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски 1, 1, 40, 30, 32, 29, 34, 36, 28, 28а, 33 1, 35, 31, 33, 19, 7, 2, 7а, 7, 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6, Пайот Волов 16, 16, 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, 29, 25, 14, 27, 6, 16, 8, 23, 10, 21, 31, 4, 10а, 19, 12, Пайот Хитов 9, 11, 10, 14, 1, 12, 4, 7, 8, 13, 5, 2, 16, 6, 18, 3, Пейо Яворов 2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, 21, Пушкин 2, 1, Първа 1, 4, 2, Сан Стефано 8, 6, Свети Климент Охридски 8, 16, 5, 21, 17, 9а, 19, 9, 10, 7, 25, 14, 11, 20, 12, 27, 13, 3, 1, 18, 4, 23, 6, 2, 23, 20, 5, 4, 13, 17, 21, 8, 1, 2, 7, 14, 6, 25, 3, 27, 18, 9а, 11, 9, 10, 19, 12, 16, 51, 52, 46, 22, 59, 35, 43, 55, 58, 40, 49, 24, 38, 36, 47а, 30, 39, 61, 37а, 54, 28, 33, 44, 63, 31, 56, 52а, 29, 32, 42, 26, 50, 48, 41, 47, 53, 57, 45, 113, 62, 90, 92, 125, 78, 77, 109, 69, 87, 65, 85, 95, 73, 111, 76, 68, 96, 71, 101, 91, 108, 82, 119, 89, 105, 80, 102, 99, 84, 97, 123, 117, 86, 106, 98, 81, 103, 94, 64, 67, 70, 107, 83, 66, 121, 115, 60, 127, 93, 79, 72, 104, 74, 88, 75, 100, Сливница УПИ Хі-997, Кв. 65, Стефан Караджа 1, 3, Съединение 2, 1, Тодор Влайков 22, 15, 19, 28, 13, 21, 17, 30, 34, 23, 26, 24, 32, 19, 28, 24, 21, 13, 30, 15, 23, 17, 22, 34, 32, 26, 2, 14, 16, 5, 6, 12, 8, 4, 10, 7, 1, 3, 20, 11, 9, 26, 18, Филип Тотю 5, 6, 1, 4, 9, 11, 3, 2, 7, Хаджи Димитър 4, 5, 7, 11, 13, 3, 10, 9, 6, 19, 8, 14, 17, 15, Хан Аспарух 4, 18, 2а, 15, 5, 8, 16, 19, 11, 9, 7, 13, 6, 20, 1, 3, 19а, 13а, 2, 17, 5а, 12, 6а, 10, 14, 20а, 16, 2а, 7, 13, 6, 11, 19, 5, 12, 9, 15, 5а, 17, 10, 8, 3, 4, 20а, 18, 13а, 19а, 14, 20, 2, 1, 6а, 33, 23а, 46, 42, 34а, 25, 38, 32, 50, 34, 22, 24, 27, 48а, 21, 24а, 31, 44, 29, 39а, 23, 28, 37, 26, 39, 40, 41, 48, 62, 59а, 75, 70, 53, 52, 82, 57, 60, 61, 65, 78, 72а, 56, 79, 64, 69, 71а, 51, 67, 81а, 71, 60а, 47, 59, 66, 49, 54, 45, 67а, 73, 70а, 55, 49а, 74, 72, 58, 57а, 81, 77а, 75а, 63, 53а, 77, 76, 74а, 79а, 80, 51а, 80а, 68, Хан Крум 1, 2, Хан Кубрат 2, 4, 6, 8, Цар Симеон Велики 10, 16, 42, 6, 8, 4, 14, 36, 26, 30, 2, 40, 20, 38, 12, 28, 22, 32, 34, 24, 47, 55, 49, 53, 17, 39, 5, 11 къща, 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, 76, 48, 54, 66, 52, 88, 58, 74, 46, 72, 80, 86, 82, 62, 70, 64, 60, 68, 44, Чавдар Войвода 3, 11, 17, 4, 2, 19, 5, 15, 7, 6, 9, 1, 8, 13, Черни Връх 13, 1, 3, 18, 11, 15, 9, 8, 12, 6, 10, 7, 2, 5, 4, 16, 20, Черно Море 1, 13, 15, 9, 12, 7, 17, 2, 11, 3, 8, 14, 21, 5, Юрий Гагарин 6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4, 24, 20, 26, 22, 28, 21, 15, 13, 1, 9, 17, 18, 11, 84. Климент Охридски, УПИ ХіV-1885, Кв. 66, 3, Сервиз

29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4, Георги Бенковски 3, 1, 5, 2, Иван Вазов 48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, Капитан Атас Узунов 2, 4, 6, 1, 1а, Максим Горки 6, 7, 6, Нешо Бончев 3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7, Паисий Хилендарски 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6, Пайот Волов 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, Пейо Яворов 2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, Сливница УПИ Хі-997, Кв. 65, Стефан Караджа 1, 3, Цар Симеон Велики 17, 39, 5, 11 къща, 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, Юрий Гагарин 6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4

29.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Драготинци, Общ. Сливница

29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: Алдомировска (Г. Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв. 19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, Вила

29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безимен 10, Бъдеще 4, Войнишка махала Строеж В УПИ VІ-86, 87, къща, Войнишка махала 1, , къща, Строеж, Гълъбовци 5, 3, Девети Май 2, 1, 3, Капитан Радко Димитриев 49, 47, 39, 54, 58, 52, 50, 41, 59, 45, 55, 51, 58а, 53, 57, 61, Кооператор 6, 8, 2, 14, 12, 4, 10, Кореняк, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Липите 3, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Младост 5, 23, 19, Победа 4, 6, 2, Работник 16, 20, 7, № 50, 52, 34, 36, 46, 30, 1, 54, 21, 15, 27, 3, 42, 13, 40, 25а, 44, 10, 32, 19, 26, 2, 8, 14, 9, 17, 24, 4, 18, 11, 28, 22, 12, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58, Ракита 6, 4, 2, Труд 2, ТП Мелницата

29.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драготинци, Общ. Сливнина: къща

30.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Бърложница, Общ. Сливница: УПИ ІХ-Общ, Кв. 2

30.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Братушково, Общ. Сливница: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300, Вила, къща

31.07.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ротминстър А. Бендерев 1

31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бахалин, Общ. Сливница: Вила

В текста са посочени датата, периода, максималното времетраене, за общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница - улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“.

EspressoNews