Готова е програмата на ОФГ “София - Запад” за пролетния полусезон

1012 преглеждания

Готова е програмата на ОФГ “София - Запад” за пролетния полусезон

Програмата за пролетния полусезон на Областна футболна група “София - Запад” /ОФГ “София Запад”/ вече е готова. Първенството се подновява на 25 март. 

Групата е съставена от 10 отбора от най-ниското ни ниво на футбола - 4-та дивизия.

Всички десет отбори са от населени места от западната част на Софийска област. 

До момента лидер в групата е “Спортист” Своге - отбор с история дори и в “А” група. С добри шансове за първото място са още втирия и третия - ОФК “Костинброд” и ФК “Петърч”, който са съответно на 4 и 5 точки от лидера.

Победителят от групата играе финал срещу победителят от ОФГ “София - Изток” за определяне на Областин първенец на София област 2017/18 г.

След този финал победителят, ако отговаря на някои изисквания на БФС участвя в квалификации /баражи/ за влизане в по-горната “В” група.

Пролетният полусезон в ОФГ “София – Запад”, ще открият “Зенит” Церово и “Спортист” Своге, стартирайки на 25-ти март /неделя/ в 11:30 ч.

Другите срещи от този 10-ти кръг, също са на тази дата, но с начален час 15:00 ч.

В тях: Ком” Годеч посреща “Торнадо” Безден, втория в класирането ОФК “Костинброд” приема “Драгоман”, “Искър” Лакатник е домакин на “Спортист” Драговищица и “Петърч” домакинства на “Искра” Искрац.

Ето и цялата програма за пролетния полусезон:

 

                            X кръг

 

25 март 2018, неделя, 11:30 ч:

в гара Бов:

Зенит (Церово) - Спортист 2009 (Своге)                     

25 март 2018, неделя, 15:00 ч:

Ком 98 (Годеч) - Торнадо (Безден)                          

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)     

Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)   

Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                       

 

                           XI кръг

 

1 април 2018, неделя, 11:00 ч:

Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)            

Спортист 2006 (Драговищица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)    

1 април 2018, неделя, 16:00 ч:

Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч)                            

Драгоман (Драгоман) - Зенит (Церово)                        

Спортист 2009 (Своге) - Торнадо (Безден)                    

 

                           XII кръг

 

15 април 2018, неделя, 12:00 ч:

в гара Бов:

Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)                

15 април 2018, неделя, 16:00 ч:

Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                      

в София, комплекс “Царско село”:

Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                      

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Искра 2009 (Искрец)      

Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)                

 

                           XIII кръг

 

22 април 2018, неделя, 11:30 ч:

Искра 2009 (Искрец) - Зенит (Церово)                       

22 април 2018, неделя, 16:00 ч:

Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком 98 (Годеч)               

Петърч (Петърч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         

Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)              

Драгоман (Драгоман) - Спортист 2009 (Своге)                

 

                           XIV кръг

 

29 април 2018, неделя, 16:00 ч:

в Драгоман: *

Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                       

* - в Драгоман по взаимна договорка от V кръг.

Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)         

в София, комплекс “Царско село”:

Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                      

в гара Бов:

Зенит (Церово) - Петърч (Петърч)                            

ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Искър 2005 (гара Лакатник)     

 

                           XV кръг

 

5 май 2018, събота, 11:30 ч:

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)          

в Драгоман: *

Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)          

* - в Драгоман по взаимна договорка от VI кръг.

7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:

Искър 2005 (гара Лакатник) - Зенит (Церово)                

Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                         

Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2009 (Своге)                

 

                           XVI кръг

 

13 май 2018, неделя, 17:00 ч:

Ком 98 (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица)               

Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                  

Спортист 2009 (Своге) - Петърч (Петърч)                    

в София, комплекс “Царско село”:

Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)              

в гара Бов:

Зенит (Церово) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          

 

                           XVII кръг

 

20 май 2018, неделя, 11:30 ч:

Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)          

20 май 2018, неделя, 17:00 ч:

в гара Бов:

Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч)                            

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Торнадо (Безден)        

Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2009 (Своге)         

в Драгоман: *

Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                      

* - в Драгоман по взаимна договорка от VIII кръг.

 

                           XVIII кръг

 

26 май 2018, събота, 17:00 ч:

Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)         

27 май 2018, неделя, 11:30 ч:

Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)              

27 май 2018, неделя, 17:00 ч:

Ком 98 (Годеч) - Искра 2009 (Искрец)                       

Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)           

в София, комплекс “Царско село”

Торнадо (Безден) - Зенит (Церово)           

              

Ангел Лазаров

източник: https://bulgarian-football.com