Отборите на ОФК „Костинброд“ и „Пирин“ (Разлог) със зрелищно равенство 3:3 на стадион „Бенковски“

408 преглеждания

Отборите на ОФК „Костинброд“ и „Пирин“ (Разлог) направиха зрелищно равенство 3:3 на стадион „Бенковски“, в град Костинброд, в мач от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Владимир Каптиев даде аванс на домакините в 11-ата минута, но Петър Попадийн изравни в последните секунди на първата част (45’).През втората част Костинброд вкара нови два гола, дело на Илия Петков и Владимир Каптиев, с което резултатът стана 3:1. Гостите успяха да изравнят след дузпа, реализирана в 76-ата минута от Николай Хаджиниколов, а и попадение на Росен Падарев, секунди преди края на мача.

С тази точка ОФК „Костинброд-2012“ събира в актива си 25 точки и заема 17-ата позиция.

Източнник: Община Костинброд